20 найкращих фільмів про танці

Танцюють всі: 20 найкращих фільмів про танці

Ці 20 найкращих фільмів про танці змусять тебе перейнятися динамічною енергією хореографічного мистецтва. Відчуй ритм, розчиняйся в музиці та запалюй разом із добіркою від LAFOY!

1. Лапочка (2003)

Хані Деніелс (Джесіка Альба) любить потанцювати у клубі. Якось хтось вирішує зняти її рухи на відео, а ролик потрапляє до рук багатого продюсера. Хані пропонують посаду хореографа для найпопулярніших кліпів. Але чи не надто високою буде ціна за успіх?

Лапочка (2003)

2. Досягни успіху 3: все або нічого (2006)

«Золота» дівчинка Брітні Аллен (Хейден Панеттьєрі), яка звикла до розкоші, потрапляє не до найпрестижнішої школи. Інші учні зустрічають її дуже холодно, але дівчина з ініціативою намагається влитися в нове суспільство та вирушає на кастинг чирлідерш.

Добайся успіху 3: все чи нічого (2006)

3. Крок уперед (2006)

Через дурну провину Тайлер (Ченнінг Татум) змушений працювати прибиральником у школі мистецтв.Тут він зустрічає Нору (Дженна Дуан), яка готується до фінального та дуже важливого для її майбутнього виступу. З волі нагоди саме хуліган Тайлер має стати її партнером з танцю.

Крок вперед (2006)

4. Супер Майк (2012)

Це історія про дружбу чоловіків-стриптизерів, їх виступи та події поза сценою. Суміш гарячих танців, життєвих драм та кумедних моментів нікого не залишить байдужим.

Супер Майк (2012)

5. Чорний лебідь (2010)

Ніна (Наталі Портман) — талановита балерина, яка пробується на головну роль у спектаклі «Лебедине озеро». Проте хореограф не впевнений, що дівчина на 100% підходить для цієї партії, тому постійно критикує і провокує героїню. Ситуація посилюється, коли у Ніни з’являються дивні галюцинації та подруга-конкурентка.

Чорний лебідь (2010)