20 найкращих фільмів про футбол та футболістів

20 найкращих фільмів про футбол та футболістів

Футбол ґрунтується не лише на технічних вміннях та фізичних показниках. Тут важливі і прагнення перемоги, вміння працювати у команді, і до своєї справі. Саме тому у нашій добірці з 20 найкращих фільмів про футбол зібрані кінострічки, які розповідають про щось більше, ніж просто спорт. Ми пропонуємо тобі драматичні, комічні, історичні та навіть романтичні сюжети!

1. Грейсі (2007)

У сім’ї юної Грейсі Боуен (Карлі Шредер) сталася трагедія – помер брат дівчини. Для Грейсі така подія стає серйозною травмою, і вона вирішує попрощатися з близькою людиною по-особливому. Її мета – потрапити до складу футбольної команди, адже брат дівчини колись був чудовим гравцем.

Грейсі - Найкращі фільми про футбол

2. Дика ліга (2019)

Заради грошей Варлам (Володимир Яглич) вплутується у бійку. Невідомо, чим би закінчилися такі заробітки для героя, якби його не помітив Паркер (Едріан Пол), який набирає першу в історії команду футболістів.

Дика ліга - Найкращі фільми про футбол

3. Грай, як Бекхем (2002)

Батьки Джесс (Парміндер Каур Награ) обіцяють дівчині блискуче юридичне майбутнє. Але плани юної героїні далекі від мрій її сім’ї, адже Джесс божеволіє від футболу. Після зустрічі з навіженою Джульєттою (Кіра Найтлі) життя дівчини починає кардинально змінюватися.

Грай як Бекхем - Найкращі фільми про футбол

4. Монтевідео: божественне бачення (2010)

Скромний Тірке (Милош Бікович) спілкується з вітряним серцеїдом Моше (Петар Стругар). Незважаючи на очевидну різницю у характерах, хлопців поєднує пристрасть до футболу. Чи збережеться дружба юнаків, коли в їхні плани втрутиться кохання і водночас випаде шанс потрапити до серйозної команди?

Монтевідео божественне бачення - Найкращі фільми про футбол