Вироби для дачі (200 фото): інструкція по створенню гарних і незвичайних виробів для дачної ділянки

Популярні технології та найкращі дачні вироби з непридатного матеріалу. Красиві варіанту прикрас для ділянки: дачна меблі з підручних засобів і оформлення садових доріжок своїми руками.

Дачний декор — це і спосіб організації дозвілля, і особливий вид творчості, що дозволяє перетворити свою ділянку з допомогою підручних засобів і, як правило, нескладних технологій. Розвинена уява допомагає побачити прекрасне в буденних і непоказних речі, предмети та пристрої, які відслужили свій термін. А терпіння і майстерність сприяють створенню гарного оформлення дачної ділянки своїми руками.

Популярні технології

Оскільки основною діяльністю на дачі є догляд за садом і городом, найбільш затребувані технології декорування, не вимагають великих фінансових витрат і надмірно довгих і трудомістких робіт. Тому в справу часто йдуть старі, старі, не функціонуючі речі: меблі, побутова техніка, посуд та кухонне начиння, одяг і взуття. З їх допомогою прикрашаються квітники, вони можуть служити місцем пророщування розсади, при належному оформленні виглядає оригінально і ефектно.

Декорування фігурами, вирізаними з покришок, композиціями з пластикових пляшок, вироби з дерева, розпис каменів і бочок давно і міцно зайняли свою нішу в сфері оформлення садових і дачних територій.

В останні роки набирає популярність садовий дизайн, виконаний з бетонних, цементних та гіпсових сумішей, прес-пап’є і каркасні скульптури з трави і квітів.

Останнє, мабуть, належить до вищого пілотажу, вимагає майстерності і використання не найпростіших матеріалів. Але фантазерів і умільців чимало серед дачників, а вже терпіння і завзятості їм точно не позичати.

Підвісні конструкції

Все, що можна повісити на гачок, на цвях, на петлю, рейку, поперечину, гілку, можна назвати «підвісний конструкцією». У цю категорію чудово вписуються старі гумові чобітки, прибиті до паркану і виконують функцію квіткових кашпо.

Сюди можна віднести «батарею» пластикових пляшок, до половини наповнених землею, прив’язаних за горлечка до міцної палиці (держака, карнизу, кронштейна), що мають прорізи для посадки і поливу і службовців для пророщування розсади. Їх можна розписати, а можна залишити в первісному вигляді — навіть так вони виглядають цілком привабливо.

Особливе місце серед виробів з підручних засобів займають підвісні кашпо з кошиків, декоровані різними способами майонезних ведерок і фігурно вирізаних автомобільних покришок.

Тут має значення і конструкторська ідея, і художнє оформлення. Такі кашпо, при всій своїй красі, можуть бути досить важкими, і треба добре продумати способи їх фіксації, щоб не допустити падіння.

Цікавим декоративним рішенням може бути велосипед, що висить на паркані, використовуваний як полички для квіткових горщиків. Від цієї композиції віє романтикою і пустощами, вона проста у виготовленні і радує око.