15 найкращих фільмів про принцес для справжніх романтиків

15 найкращих фільмів про принцес для справжніх романтиків

Життя майбутніх монархів далеко не завжди буває цукровим, а шлях до трону лежить через багато перешкод. Ці 15 фільмів про принцес розкажуть тобі про жіночу роль у політиці різних країн та епох. У добірці знайдуться фільми як для любителів казок, так і для поціновувачів історичного жанру!

1. Малефісента (2014)

Після зради Малефісента (Анджеліна Джолі) вирішує помститися колишньому коханому, наславши страшне прокляття на його дочку. Але коли маленька «жертва» – принцеса Аврора (Ель Фаннінг) – трохи підросте, ставлення чаклунки раптом почне змінюватись.

Малефісента (2014)

2. Щоденники принцеси (2001)

Юна Міа (Ен Хетеуей) веде цілком звичайне життя не найпопулярнішого підлітка. Але ситуація кардинально зміниться, коли дівчина дізнається: вона є законною принцесою Дженовії.

Щоденники принцеси (2001)

3.Принцеса Монако (2014)

Після весілля з князем Монако відомою кіноактрисою Грейс Келлі (Ніколь Кідман) довелося залишити свою кар’єру. Але чи зможе героїня впоратися із новою роллю?

Принцеса Монако (2014)

4. Марія-Антуанетта (2006)

Це біографічна історія про життя Марії-Антуанетти (Кірстен Данст), яка стала дружиною французького короля. У спробах влитися в нове оточення дофіна веде вельми марнотратний спосіб життя, чим викликає невдоволення підданих.

Марія-Антуанетта (2006)

5. Принцеса Каюлані (2009)

Сюжет розповідає про хороброї принцеси Гавайського острова – Каюлані (К’Оріанка Кілчер). Чи вдасться дівчині відстояти права свого народу та позбавити рідні землі від окупантів?

Принцеса Каюлані (2009)

6. Принцеса Аврора (2006)

Щоб виправити плачевне становище країни, король намагається підшукати своєї дочки Авроре (Марго Шательє) багатого та впливового нареченого. Але дівчина закохується у звичайного художника.

Принцеса Аврора (2006)