15 найкращих фільмів про принцес для справжніх романтиків

15 найкращих фільмів про принцес для справжніх романтиків

Життя майбутніх монархів далеко не завжди буває цукровим, а шлях до трону лежить через багато перешкод. Ці 15 фільмів про принцес розкажуть тобі про жіночу роль у політиці різних країн та епох. У добірці знайдуться фільми як для любителів казок, так і для поціновувачів історичного жанру!

1. Малефісента (2014)

Після зради Малефісента (Анджеліна Джолі) вирішує помститися колишньому коханому, наславши страшне прокляття на його дочку. Але коли маленька «жертва» – принцеса Аврора (Ель Фаннінг) – трохи підросте, ставлення чаклунки раптом почне змінюватись.

Малефісента (2014)

2. Щоденники принцеси (2001)

Юна Міа (Ен Хетеуей) веде цілком звичайне життя не найпопулярнішого підлітка. Але ситуація кардинально зміниться, коли дівчина дізнається: вона є законною принцесою Дженовії.

Щоденники принцеси (2001)

3.Принцеса Монако (2014)

Після весілля з князем Монако відомою кіноактрисою Грейс Келлі (Ніколь Кідман) довелося залишити свою кар’єру. Але чи зможе героїня впоратися із новою роллю?

Принцеса Монако (2014)

4. Марія-Антуанетта (2006)

Це біографічна історія про життя Марії-Антуанетти (Кірстен Данст), яка стала дружиною французького короля. У спробах влитися в нове оточення дофіна веде вельми марнотратний спосіб життя, чим викликає невдоволення підданих.

Марія-Антуанетта (2006)

5. Принцеса Каюлані (2009)

Сюжет розповідає про хороброї принцеси Гавайського острова – Каюлані (К’Оріанка Кілчер). Чи вдасться дівчині відстояти права свого народу та позбавити рідні землі від окупантів?

Принцеса Каюлані (2009)

6. Принцеса Аврора (2006)

Щоб виправити плачевне становище країни, король намагається підшукати своєї дочки Авроре (Марго Шательє) багатого та впливового нареченого. Але дівчина закохується у звичайного художника.

Принцеса Аврора (2006)

7. Чим далі у ліс… (2014)

Бездетна сім’я звертається за допомогою до відьми (Меріл Стріп). Чаклунка погоджується допомогти, але вимагає принести рідкісні інгредієнти для зілля. Чи вийде у головних героїв знайти їх? І з ким вони мають познайомитися під час своїх подорожей?

Чим далі в ліс… (2014)

8. Молода Вікторія (2009)

Юна принцеса Вікторія (Емілі Блант) стає жертвою внутрішньопалацових політичних інтриг. Дівчину виховують у строгих умовах, щоб у майбутньому використовувати як маріонетку. Поступово героїня усвідомлює ситуацію, що склалася, і починає боротьбу за свої права.

Молода Вікторія (2009)

9. Лондонські канікули (2015)

Британські принцеси Маргарет (Бел Паулі) та Елізабет (Сара Гадон) вирушають на святкування Дня перемоги. Але дівчата мають лише кілька годин, щоб весело і незабутньо провести час серед простих людей.

Лондонські канікули (2015)

10. Принцеса (2008)

Вільям (Кіп Парду) потрапляє на закритий бал.Тут хлопець виграє побачення із загадковою принцесою Ітакою (Нора Зеетнер), яка лише раз на рік виходить зі свого замку.

Принцеса (2008)

11. Римські канікули (1953)

Принцеса Анна (Одрі Хепберн) прибуває до Рима з дипломатичною місією. Графік монаршої особи розписаний з раннього ранку і до пізнього вечора. Але дівчині не подобається таке життя, тому вона таємно втікає з посольства.

Римські канікули (1953)

12. Білосніжка: помста гномів (2012)

Юна Білосніжка (Лілі Коллінз) залишає палац злісної мачухи (Джулія Робертс), втомившись від принижень і дізнавшись про незавидну долю підданих. Взявши з собою лише кинджал давно зниклого батька, дівчина вирушає в небезпечну подорож.

Білосніжка: помста гномів (2012)

13. Аладдін (2019)

Це всім відома історія про вуличного злодія Аладдіна (Мена Массуд), гордої принцеси Жасмін (Наомі Скотт) та підступного Джафарі (Марван Кензарі). Фільм варто подивитися заради дивовижної барвистості та джинна-коміка у виконанні Вілла Сміта!

Аладдін (2019)

14.Програма захисту принцес (2009)

Життя Картер (Селена Гомес) стає неспокійним, коли батько дівчини привозить до їхнього будинку принцесу Розалінду (Демі Ловато). Головній героїні доведеться навчити спадкоємницю престолу «звичайним» манерам.

Програма захисту принцес (2009)

15. Принц Персії: піски часу (2010)

Неправдиво звинувачений у вбивстві прийомного батька, принц Дастан (Джейк Джілленхол) тікає з палацу. Його супутницею стає прекрасна, але гостра на язичок принцеса Таміна (Джемма Артертон).

Принц Персії: піски часу (2010)