15 найкращих фільмів про кохання підлітків

15 найкращих фільмів про кохання підлітків

Зворушливі підліткові історії завжди сповнені щирості, чуттєвості та чарівної наївності. Саме тому їх продовжують дивитись і у дорослому житті. LAFOY зібрав тобі 15 фільмів про любов підлітків з унікальною емоційною атмосферою. Нехай твоє серце почне битися найчастіше!

1. Поспішай любити (2002)

Лендон Картер (Шейн Вест) – справжня зірка в школі, і вже точно не помічає непомітну Джеймі Салліван (Менді Мур) із драмгуртка. Якось обставини стикають героїв на репетиції, і Джеймі погоджується допомогти Лендону, якщо той пообіцяє не закохуватися в неї.

Поспішай кохати - Фільми про кохання підлітків

2. Субмаріна (2010)

Олівер (Крейг Робертс) – юний інтелектуал, переконаний у своїй геніальності. Він мріє врятувати батьківський шлюб, мріє про популярність і прагне втратити цноту з Джорданою (Ясмін Пейдж), яка ненавидить усю цю романтику. До речі, пісні до фільму написав Алекс Тернер – вокаліст гурту Arctic Monkeys.

Субмаріна - Фільми про кохання підлітків

3. Усім хлопцям, яких я любила раніше (2018)

Старшокласниця Лара Джин (Лана Кондор) пише своїм коханим листи, які ніколи не надішле. Але якось у справу втручається її молодша сестра Кітті. Одним із продюсерів фільму став Вілл Сміт.

Усім хлопцям, яких я любила раніше - Фільми про кохання підлітків

4. Привіт Джулі! (2010)

Брайс Лоскі (Райан Кетцнер) переїжджає до іншого району, де його насамперед зустрічає школярка Джулі (Морган Лілі). Відносини парочки не склалися з першого дня – тут і нескінченні розриви, і навіть викинуті яйця з курника.

Привіт, Джулі! - Фільми про кохання підлітків

5. Вперше (2012)

Дейв Ходгмен (Ділан О’Брайєн) щиро закоханий у першу красуню школи, яка вважає їх друзями. Обрі Міллер (Брітані Робертсон) страждає у стосунках зі старшокласником. І ось одного разу вони зустрічаються…

Вперше - Фільми про кохання підлітків