15 найкращих фільмів за книгами Стівена Кінга

15 найкращих фільмів за книгами Стівена Кінга

Рахунок екранізацій за мотивами книг великого майстра жахів йде на десятки. Якісь були дуже хороші, якісь провальні. Але факт залишається фактом: його творчість є нескінченним джерелом натхнення для режисерів. Ми не радимо тобі все поспіль, тому вибрали 15 найкращих фільмів за книгами Стівена Кінга!

1. Сяйво (1980)

Хоч сам Кінг і недолюблює роботу Стенлі Кубріка, але вона вже стала класикою кінематографа. А у 2019 році вийшло своєрідне продовження «Сяйво» – «Доктор Сон» з Юеном Макгрегором у головній ролі.

Сяйво - Кращі фільми за книгами Стівена Кінга

2. Воно (2017)

Сімеро підлітків і невелике містечко тероризує Пеннівайз (Білл Скарсгард) – жахлива міфічна істота, яка приймає образ людських страхів. У 2019 році вийшла друга частина з Джесікою Честейн та Джеймсом Макевоєм. Є й старий міні-серіал «Воно» із Тімом Каррі 1990 року.

Воно - Найкращі фільми за книгами Стівена Кінга

3. Крістіна (1983)

З автозаводу сходить чергова партія нових машин, і лише одна з них пофарбована у кривавий червоний колір. Ще на конвеєрі з нею починають відбуватися дивні події, і ось через два десятки років її викуповує Арні Каннінгем (Кіт Гордон). Колишній власник назвав машину Крістіною.

Крістіна - Найкращі фільми за книгами Стівена Кінга

4. Зелена миля (1999)

Містична драма з Томом Хенксом у головній ролі отримала чотири Оскара та ще десятки нагород та номінацій. Зеленою милею називають коридор, яким ув’язнені проходять на страту. Тим часом у блоці “Е” з’являється злочинець, наділений незвичайними здібностями.

Зелена миля - Найкращі фільми за книгами Стівена Кінга

5. 1922 (2017)

У 1922 році фермер Вілфред Джеймс (Томас Джейн) обробляє кукурудзяне поле, яке дісталося йому після вигідного весілля на Арлетт (Моллі Паркер).Арлетт мріє продати землю і виїхати в місто, і Вілфред умовляє сина позбутися матері.

1922 - Найкращі фільми за книгами Стівена Кінга