20 найкращих фільмів про тварин

20 найкращих фільмів про тварин

Хочеш подивитися щось миле, зворушливе, смішне та водночас пронизливе? Тоді тобі точно потрібна наша добірка із 20 найкращих фільмів про тварин. Неможливо зберегти байдужу особу під час перегляду!

1. Ми купили зоопарк (2011)

Бенджамін Мі (Мет Деймон) після смерті дружини купує для своїх дітей будинок із зоопарком. Хоч він нічого й не тямить у цій справі, з ремонтом та відновленням йому допомагає керуюча Келлі Фостер (Скарлетт Йоханссон).

Ми купили зоопарк (2011)

2. Стюарт Літтл (1999)

Джордж Літтл (Джонатан Липники) мріє про молодшого брата, і так в його сім’ю потрапляє незвичайне мишеня Стюарт, що говорить. То була ініціатива батьків, яку Джордж спочатку не оцінив. Але вже незабаром вони потоваришували!

Стюарт Літтл (1999)

3. Помста пухнастих (2010)

Ден Сандерс (Брендан Фрейзер) має вирубати частину лісу для забудови, але його сім’я проти. Тварини у лісі також не збираються віддавати свій будинок без боротьби.

Помста пухнастих (2010)

4. Павутина Шарлотти (2006)

Ферн Арабл (Дакота Феннінг) вмовила батька-фермера забрати маленьке порося, і виростила його самостійно. У новому хліві порося Вілбур знайомиться з павучихою Шарлоттою. Разом вони вигадують, як урятувати його від забою.

Павутина Шарлотти (2006)

5. Пригоди Паддінгтона (2014)

Одного разу географ зустрічає в лісі новий вид розумних ведмедів, що говорять, і запрошує їх одного разу відвідати Лондон. Через 40 років землетрус зруйнував ведмежий будинок, і їхньому племіннику довелося рятуватися втечею. Тим часом таксідерміст Міллісент Клайд (Ніколь Кідман) полює на екзотичних тварин.

Пригоди Паддінгтона (2014)

6. Елвін та бурундуки (2007)

Дейв Севілл (Джейсон Лі) – невдачливий музикант, життя якого починає руйнуватися. І ось напередодні Різдва в його будинок потрапляють бурундуки, що говорять. Незабаром Дейв розуміє, що з них була чудова група…

Елвін та бурундуки (2007)