20 найкращих корейських фільмів жахів останніх років

20 кращих корейських фільмів жахів останніх років

Якщо ти любиш атмосферне, похмуре та страшне кіно, то ці 20 найкращих корейських фільмів жахів створені спеціально для тебе. З усіх варіантів ми вибрали тільки найсвіжіші, найцікавіші та найефектніші!

1. Божественна лють (2019)

Божественна лють (2019)

Ен Ху був зовсім дитиною, коли його батько-поліцейський загинув на роботі. З того часу він причаїв образу на Бога, а накопичену агресію зриває у професійних боях. Життя тече своєю чергою, поки йому не починають снитися потойбічні демони, а на долонях проступають стигмати…

2. Гість (2015)

Гість (2015)

Після війни кульгавий музикант подорожує країною з маленьким сином. Дорога приводить їх у село, що кишить м’ясоїдними щурами. Староста дозволяє гостям залишитись, але явно чогось недомовляє.

3. Шафа (2020)

Шафа (2020)

Санг Вон із дочкою переїжджає до нового будинку після загибелі дружини. Життя поступово налагоджується, але якось дівчинка радісно повідомляє, що в неї з’явився новий друг. А потім зовсім зникає…

4. Школа Кенсон: Зниклі безвісти (2015)

Школа Кенсон: Зниклі безвісти (2015)>

Шідзуко переходить у приватний інтернат для дівчаток. І вже там вона дізнається, що у школі вже колись навчалася інша Шідзуко, яка нібито поїхала додому.

5. Прорив (2018)

Прорив (2018)

Незадоволені піддані династії Цин задумали державний переворот. Вони купують зброю у західних купців, і разом із нею приносять у країну небезпечний вірус. Невідома зараза перетворює людей на м’ясоїдних потвор.

6. Небезпечно! Не вмикай (2019)

Небезпечно! Не включай (2019)

Мі Чжун вже багато років мріє зняти свій ідеальний фільм жахів. Так вона дізнається про таємничу заборонену стрічку і робить все можливе, щоб її знайти.