20 найкращих корейських фільмів жахів останніх років

20 кращих корейських фільмів жахів останніх років

Якщо ти любиш атмосферне, похмуре та страшне кіно, то ці 20 найкращих корейських фільмів жахів створені спеціально для тебе. З усіх варіантів ми вибрали тільки найсвіжіші, найцікавіші та найефектніші!

1. Божественна лють (2019)

Божественна лють (2019)

Ен Ху був зовсім дитиною, коли його батько-поліцейський загинув на роботі. З того часу він причаїв образу на Бога, а накопичену агресію зриває у професійних боях. Життя тече своєю чергою, поки йому не починають снитися потойбічні демони, а на долонях проступають стигмати…

2. Гість (2015)

Гість (2015)

Після війни кульгавий музикант подорожує країною з маленьким сином. Дорога приводить їх у село, що кишить м’ясоїдними щурами. Староста дозволяє гостям залишитись, але явно чогось недомовляє.

3. Шафа (2020)

Шафа (2020)

Санг Вон із дочкою переїжджає до нового будинку після загибелі дружини. Життя поступово налагоджується, але якось дівчинка радісно повідомляє, що в неї з’явився новий друг. А потім зовсім зникає…

4. Школа Кенсон: Зниклі безвісти (2015)

Школа Кенсон: Зниклі безвісти (2015)>

Шідзуко переходить у приватний інтернат для дівчаток. І вже там вона дізнається, що у школі вже колись навчалася інша Шідзуко, яка нібито поїхала додому.

5. Прорив (2018)

Прорив (2018)

Незадоволені піддані династії Цин задумали державний переворот. Вони купують зброю у західних купців, і разом із нею приносять у країну небезпечний вірус. Невідома зараза перетворює людей на м’ясоїдних потвор.

6. Небезпечно! Не вмикай (2019)

Небезпечно! Не включай (2019)

Мі Чжун вже багато років мріє зняти свій ідеальний фільм жахів. Так вона дізнається про таємничу заборонену стрічку і робить все можливе, щоб її знайти.

7. Мімікрія (2017)

Мімікрія (2017)

Існує легенда, що на горі Чан живе тигр, здатний наслідувати людську мову. Хі Ен, яка загадково втратила сина, зустрічає в лісі маленьку дівчинку. Вона забирає її додому, але раптом вона починає говорити дуже знайомим голосом.

8. 0.0 МГц (2019)

0 МГц (2019)

Клуб дослідників паранормальних явищ займається своєю улюбленою справою, і збирає всі чутки про надприродне. Так члени клубу опиняються у будинку, де нібито живуть привиди.

9. Крик (2016)

Вопль (2016)

У віддаленому селі твориться дивне: люди хворіють і нападають один на одного. Місцевий поліцейський Чон Гу страшно байдужий до того, що відбувається, поки справа не стосується його власної дочки.

10. Перетворення (2019)

Преображення (2019)

Католицький священик намагається вигнати демона з маленької дівчинки, але йому не вдається завершити процедуру. В результаті дівчинка звільняється та викидається з вікна, а екзорциста звинувачують у смерті дитини.

11. Лють (2018)

Лють (2018)

Лі Чон – принц Чосона, який насолоджується своїм життям. Коли він повертається додому після десятирічної відсутності, він одразу стикається з жахливими живими мерцями.

12. Монструм (2018)

Монструм (2018)

Епоха Чосон. По країні пройшла епідемія страшної хвороби, а ті, хто вижив, страждають від голоду. А тут ще й з’являються чутки про страшне чудовисько, яке викрадає людей. Колишній генерал Юн береться до розслідування.

13. Живий (2020)

Живий (2020)

Чжун У як завжди прокидається вранці, але виявляє, що мешканці Сеула стали жертвами страшного вірусу. Зв’язку та інтернету немає, все місто в паніці, і Чжун У з Ю Бін доводиться рятуватися у закритому житловому комплексі.

14. Будинок над часом (2017)

Будинок над часом (2017)

Мі Хі повертається до старого будинку в пошуках зниклого сина. Якось після страшного інциденту саме її звинуватили у загибелі чоловіка та зникненні дитини. Але все не так просто!

15. Станція Сеул (2016)

Станція «Сеул» (2016)

Бездомний бродяга божеволіє на вокзалі Сеула. І ніхто б не запам’ятав таку незначну подію, але незабаром усе місто охоплює епідемія безумства…

16. Аліса: Хлопець із країни чудес (2015)

Аліса: Хлопець із країни чудес (2015)

Хе Чжун страждає від нічних кошмарів, пов’язаних із її дитинством. У пошуках відповідей на запитання вона вирушає до пансіону, в якому колись жила з батьками. Але зустрічає там лише загадкового юнака Хвана…

17. Психіатрична лікарня Конджіам (2018)

Психіатрична лікарня Конджіам (2018)

Лікарню Конджіам закрили після зникнення головного лікаря та групового самогубства пацієнтів. Але це місце приваблює любителів легенд, страшних історій та примар. Зацікавлений відеоблогер жадає будь-якою ціною відкрити ту саму палату того ж дня у прямому ефірі!

18. Непроханий гість (2020)

Непроханий гість (2020)

З Чжин страждає на психічний розлад, який з’явився після зникнення сестри.Але понад 20 років вона повертається, а всі члени сім’ї реагують, ніби так і має бути. Тільки З Чжин підозрює щось недобре!

19. Поїзд до Пусан (2016)

Поїзд до Пусана (2016)

На вулицях Сеула вирує страшний вірус, який перетворює людей на монстрів. Пасажири швидкого поїзда дізнаються про те, що відбувається по телевізору, але поки що не розуміють, чи можна вірити таким новинам.

20. Чумова сімейка: Зомбі на продаж (2019)

Чумова сімейка: Зомбі на продаж (2019)

Для різноманітності додамо до нашої добірки і цей комедійний фільм жахів. Дивна сімейка тримає заправку далеко від цивілізації, і ось одного разу до них нагрянув зомбі. Але навіть із цього безжурні герої змогли отримати вигоду!