20 найкращих фільмів про мутантів

20 найкращих фільмів про мутантів

Фільми про мутантів – це сюжети не лише про дивні істоти та біологічні експерименти. Тут же зустрічаються історії справжніх супергероїв та їх подвигів. Відчуй азарт, динаміку, боротьбу та пригодницьку атмосферу разом із кінопідбіркою від LAFOY!

1. Логан (2017)

Логан (2017)

Мутант Логан (Хью Джекман) втрачає життєві сили, його регенерація слабшає з кожним днем. Але йому випаде останній шанс проявити себе, коли він дізнається про існування свого клону – дівчинки Лори (Дафні Кін).

2. Люди Ікс (2000)

Люди Ікс (2000)

Людство не приймає мутантів – людей з незвичайними здібностями. Єдиним притулком для них є школа Чарльза Ксав’є (Патрік Стюарт).

3. Пагорби мають очі (2006)

У пагорбів є очі (2006)

У пустелі з підвищеним рівнем радіоактивності живуть люди-мутанти.І вони не дуже привітно зустрічають проїжджих гостей…

4. Дедпул (2016)

Дедпул (2016)

Уейд (Райан Рейнольдс) серйозно хворий і готується до незавидного кінця. Але його знаходить вербувальник, який пропонує альтернативне лікування. Чоловік швидко погоджується, але чи не пошкодує він про це?

5. Черепашки-ніндзя (2014)

Черепашки-ніндзя (2014)

Ейпріл О’Ніл (Меган Фокс) – хоробрий та амбітний журналіст з непереборною тягою до правди та пригод. У результаті дівчина отримує порцію адреналіну, познайомившись із чотирма черепахами-мутантами.

6. Росомаха: Безсмертний (2013)

Росомаха: Безсмертний (2013)

Росомаха (Х’ю Джекман) має посилену регенерацію, що робить його практично невразливим. Герой сприймає цю особливість як прокляття. Але коли йому пропонують позбутися мук, передавши свій «дар», чоловік чомусь відмовляється.

7. Бладшот (2020)

Бладшот (2020)

Рей Гаррісон (Він Дізель) вирушає зі своєю дружиною до романтичної поїздки. Проте там на пару чекають найманці, які вбивають героїв. А через деякий час Рей розплющує очі, адже його «воскресили» за допомогою кіберпристроїв. Тепер помста – єдина мета чоловіка!

8. Блейд (1998)

Блейд (1998)

У центрі сюжету – напіввампір Блейд (Уеслі Снайпс), який розправляється з упирями у спробах помститися за свою матір. Але боротися на самоті, почуваючи себе ізгоєм для обох сторін, досить складно. Чи не зламає це героя?

9. Віднем (2018)

Веном (2018)

На Землю потрапляє кілька інопланетних симбіонтів. Один із них зливається з тілом Едді Брока (Том Харді), створюючи нову кровожерливу істоту – Венома. Але Едді робить спробу домовитися із симбіонтом!

10. Я, Франкенштейн (2014)

Я, Франкенштейн (2014)

Адам (Аарон Екхарт) – творіння доктора Франкенштейна (Аден Янг) – отримав унікальний ген, який не дає йому старіти. Проживши довгий час на землі, головний герой знайшов своє покликання у битвах проти демонів.

11.Ван Хельсінг (2004)

Ван Хельсінг (2004)

Ван Хельсінг (Хью Джекман) – це хоробрий і неупереджений борець зі злом, який отримує завдання вбити Дракулу. Чи вийде це в нього? І як у цьому замішане чудовисько Франкенштейна?

12. Людина-павук (2002)

Людина-павук (2002)

Пітер Паркер (Тобі Магуайр) – звичайний підліток, який закоханий в однокласницю і заробив проблеми з її хлопцем. Якось героя кусає дивний павук, і у Пітера з’являються дивні суперсили. На що він спрямує їх?

13. Охоронці (2009)

Охоронці (2009)

Це добрий фільм для фанатів супергероїв. Незвичайні вміння, різнопланові характери, споконвічна боротьба добра зі злом – тут знайдеться все для любителів фантастики та історій про альтернативні всесвіти!

14. Пригоди Шаркбоя та Лави (2005)

Пригоди Шаркбоя та Лави (2005)

Життя Макса (Кейден Бойд) складно назвати ідеальним: у хлопця серйозні проблеми у школі та в сім’ї. Щоб хоч якось відволіктися від сумних думок, хлопець вигадує чарівний світ та друзів-супергероїв.І раптом виявляється, що все це не просто фантазії, а реальність, що цілком відчутна.

15. Ремпейдж (2018)

Ремпейдж (2018)

У національний парк потрапляють мутагени, які перетворюють кількох тварин, збільшуючи їх у розмірах. Навколишні побоюються новоявлених монстрів і всіляко намагаються їх позбутися. Чи зможе вчений Девіс Окойі (Дуейн Джонсон) урятувати мутантів?

16. Неймовірний Халк (2008)

Неймовірний Халк (2008)

Брюс Беннер (Едвард Нортон) – дуже талановитий вчений. Але через помилку чоловік отримує серйозну дозу небезпечного опромінення. Тепер він перетворюється на величезного монстра щоразу, коли злиться.

17. Невидимка (2000)

Невидимка (2000)

Експериментатор Себастьян (Кевін Бейкон) працює над формулою, яка дозволяє людині ставати невидимою. Вчений справляється з цим завданням і після випробувань на тваринах вирішує сам випробувати сироватку. Досвід виявляється успішним, але тепер чоловікові потрібно якось повернутись у звичайний стан!

18. Мутанти (1997)

Мутанти (1997)

У Нью-Йорку виявлено страшну хворобу, яка забирає життя дітей і передається через звичайних тарганів. Пара ентомологів виводить незвичайну комаху-мутант, яка повинна винищити переносників вірусу. Катастрофа запобігла, але через кілька років результат генної інженерії виливається в нову проблему.

19. Фантастична четвірка (2005)

Фантастична четвірка (2005)

Група друзів випадково підпадає під вплив згубного опромінення. А наступного ранку герої відкривають у собі надприродні сили. Незабаром вони мають шанс використати ці вміння на благо суспільству.

20. Кохання та монстри (2020)

Кохання та монстри (2020)

Внаслідок техногенної катастрофи усі тварини на планеті сильно мутували. Джоел Доусон (Ділан О’Брайєн), незважаючи на небезпеку, вибирається із захисного бункера і вирушає на зустріч зі своєю дівчиною.