20 найкращих фільмів про мутантів

20 найкращих фільмів про мутантів

Фільми про мутантів – це сюжети не лише про дивні істоти та біологічні експерименти. Тут же зустрічаються історії справжніх супергероїв та їх подвигів. Відчуй азарт, динаміку, боротьбу та пригодницьку атмосферу разом із кінопідбіркою від LAFOY!

1. Логан (2017)

Логан (2017)

Мутант Логан (Хью Джекман) втрачає життєві сили, його регенерація слабшає з кожним днем. Але йому випаде останній шанс проявити себе, коли він дізнається про існування свого клону – дівчинки Лори (Дафні Кін).

2. Люди Ікс (2000)

Люди Ікс (2000)

Людство не приймає мутантів – людей з незвичайними здібностями. Єдиним притулком для них є школа Чарльза Ксав’є (Патрік Стюарт).

3. Пагорби мають очі (2006)

У пагорбів є очі (2006)

У пустелі з підвищеним рівнем радіоактивності живуть люди-мутанти.І вони не дуже привітно зустрічають проїжджих гостей…

4. Дедпул (2016)

Дедпул (2016)

Уейд (Райан Рейнольдс) серйозно хворий і готується до незавидного кінця. Але його знаходить вербувальник, який пропонує альтернативне лікування. Чоловік швидко погоджується, але чи не пошкодує він про це?

5. Черепашки-ніндзя (2014)

Черепашки-ніндзя (2014)

Ейпріл О’Ніл (Меган Фокс) – хоробрий та амбітний журналіст з непереборною тягою до правди та пригод. У результаті дівчина отримує порцію адреналіну, познайомившись із чотирма черепахами-мутантами.

6. Росомаха: Безсмертний (2013)

Росомаха: Безсмертний (2013)

Росомаха (Х’ю Джекман) має посилену регенерацію, що робить його практично невразливим. Герой сприймає цю особливість як прокляття. Але коли йому пропонують позбутися мук, передавши свій «дар», чоловік чомусь відмовляється.

7. Бладшот (2020)

Бладшот (2020)

Рей Гаррісон (Він Дізель) вирушає зі своєю дружиною до романтичної поїздки. Проте там на пару чекають найманці, які вбивають героїв. А через деякий час Рей розплющує очі, адже його «воскресили» за допомогою кіберпристроїв. Тепер помста – єдина мета чоловіка!