20 дуже смішних комедій, щоб поржати до сліз

20 дуже смішних комедій, щоб поржати до сліз

Коли у світі навколо відбувається стільки подій, дуже важливо навчитися відволікатися. Благо, кінематограф дає чудову можливість відпочити та повеселитися. Набридла втома, дратівливість і поганий настрій? Лови 20 смішних комедій, щоб поржати до сліз!

1. Таксі (1998)

Нашумілий фільм віртуозно балансує на межі жанрів – тут і комедія, і бойовик, і пригодницьке кіно. Даніель Моралес (Самі Насері) пішов із доставки піци працювати у високошвидкісному таксі.

Таксі - Комедії щоб поржати до сліз

2. Автостопом по галактиці (2005)

Фантастична комедія про космічні подорожі на основі роману Дугласа Адамса не залишає байдужих. А чого стоїть каст – Мартін Фрімен, Зоуі Дешанель, Сем Рокуелл, Алан Рікман і навіть Стівен Фрай в озвучці.

Автостопом по галактиці - Комедії щоб поржати до сліз

3. Ейс Вентура: Розшук домашніх тварин (1993)

Джим Керрі славиться кумедними комедійними ролями, але його Ейс Вентура перевершує сам себе. Приватний детектив у гавайській сорочці береться за найважчі випадки, розшукуючи зниклих тварин.

Ейс Вентура: Розшук домашніх тварин - Комедії щоб поржати до сліз

4. Прибульці (1993)

Ще одна витончена французька комедія з Жаном Рено та Крістіаном Клав’є породила кілька продовжень. Але перший фільм залишається вдалим і смішним. Через помилку чарівника невдалий середньовічний граф зі слугою переносяться над минуле, а наш час.

Прибульці - Комедії щоб поржати до сліз

5. Голий пістолет (1988)

За популярністю та популярністю історія лейтенанта Френка Дребіна (Леслі Нільсен) оминає всі нескінченні поліцейські фільми, які вона і пародує. Дісталося навіть «Коломбо» та самому Джеймсу Бонду!

Голий пістолет - Комедії щоб поржати до сліз

6. Доктор Дуліттл (1998)

Одна з найкращих ролей Едді Мерфі – Джон Дуліттл, ветеринар, який почав розуміти мову тварин. До речі, це рімейк старого музичного фільму 1967 року. А в 2020 вийшов комедійний фільм «Дивовижна подорож доктора Дуліттла» з Робертом Дауні-молодшим.

Доктор Дуліттл - Комедії щоб поржати до сліз