12 найкращих радянських бойовиків, які можна переглядати нескінченно

12 найкращих радянських бойовиків, які можна переглядати нескінченно

Радянське кіно давно й міцно вкорінилося не лише в нашій історії, а й у історії світового кінематографа. Смішні комедії, пронизливі драми та захоплюючі бойовики – за цим не обов’язково ходити в Голлівуд. Сьогодні розповімо тобі про 12 найкращих радянських бойовиків!

1. Холодне літо п’ятдесят третього… (1987)

Холодне літо п'ятдесят третього - найкращі радянські бойовики

Незабаром після розстрілу Лаврентія Берії з таборів виходять тисячі засуджених. У той же час міліціонери починають облави, і конфлікт тільки розпалюється…

2. Червоні диявлята (1923)

Червоні дияволята - найкращі радянські бойовики

Старий німий фільм можна назвати одним із найкращих пригодницьких бойовиків про юних розвідників із Першої Кінної армії.Тоді актори зовсім не мали дублерів, тому на головні ролі режисер Іван Перестіані обрав циркових артистів.

3. Тегеран-43 (1980)

Тегеран-43 - найкращі радянські бойовики

Разом із СРСР над політичним детективним бойовиком працювали Франція та Швейцарія. 1943 року в Тегеран проникає група терористів, яку мають знешкодити радянські розвідники. Через 30 років інтерес до цієї історії знову зростає, адже знайдено кінохроніку подій.

4. Місце зустрічі не можна змінити (1979)

Місце зустрічі змінити не можна - найкращі радянські бойовики

П’ятисерійний фільм за романом братів Вайнерів зібрав цілу плеяду зіркових акторів – Володимир Висоцький, Володимир Конкін та інші. Співробітники Московського карного розшуку відважно намагаються затримати кримінальне угруповання «Чорна кішка».

5. Офіцери (1971)

Офіцери - найкращі радянські бойовики

Чорно-білий драматичний фільм розповідає про період Громадянської війни.Юний курсант Трофімов спрямований до середньоазіатського гарнізону, де знайомиться з молодим командиром Вараввою. Доля зведе їх ще раз!