20 фільмів про море, які варто подивитися

20 фільмів про море, які варто подивитися

Море – це золоті пляжі, кришталево чиста вода, засмаглі серфери та атмосфера релаксу. Море – це незвідані глибини, буйство шторму та лякаючі катастрофи. Що може бути багатограннішим, ніж природна стихія? Зібрали для тебе такі різні 20 фільмів про море!

1. Водне життя (2004)

Водне життя (2004)

Фільм Веса Андерсона – суцільний оммаж на команду Жака-Іва Кусто. Стів Зіссу (Білл Мюррей) з командою досліджує світовий океан та знімає документальні фільми. Але під час останнього завдання його друг і напарник гине від іклів акули-ягуара. Стів обіцяє за всяку ціну знайти хижака.

2. Пляж (2000)

Пляж (2000)

Річард (Леонардо Ді Капріо) шукає нових вражень на тайських пляжах. Даффі (Роберт Карлайл) розповідає йому про секретний острів і урочисто вручає карту. Річард дуже швидко знаходить команду таких самих ентузіастів і збирається в подорож.

3. Ночі у Роданті (2008)

Ночі в Роданті (2008)

Адріана Вілісс (Дайан Лейн) залишає дітей з колишнім чоловіком і вирушає до Роданта допомогти подрузі з готелем. У Роданті не сезон, і в цей час у готелі живе лише один гість – доктор Пол Фланнер (Річард Гір).

4. У владі стихії (2018)

У владі стихії (2018)

Темі (Шейлін Вудлі) та Річард (Сем Клафлін) зустрічаються на пляжах Таїті, і так починається історія їхнього кохання. Вони вирушають подорожувати яхтою, але потрапляють у страшний ураган.

5. Посейдон (2006)

Посейдон (2006)

Круїзний лайнер «Посейдон» зазнає аварії через страшну хвилю. Гинуть майже всі пасажири та члени екіпажу, а іншим належить якось вибиратися. У ролях – Джош Лукас, Курт Рассел, Еммі Россум та інші.

6. Ласкаво просимо до раю (2005)

Ласкаво просимо до раю (2005)

Джаред (Пол Вокер) – молодий інструктор з дайвінгу, закоханий у Сем (Джесіка Альба) та одержимий пошуком затонулих скарбів.Разом із давнім другом вони знаходять численні підтвердження тому, що на дні біля Багамських островів прихований піратський корабель.