20 найкращих фільмів про Новий рік та Різдво

20 кращих фільмів про Новий рік та Різдво

«Один вдома» та «Іронія долі» давно заглянуті до дірок, а для настрою та атмосфери потрібно щось цікавіше? Лови 20 кращих фільмів про Новий рік та Різдво! Вони допоможуть створити відчуття свята, відволіктися від проблем та повністю поринути у новорічну суєту.

1. Грінч – викрадач Різдва (2000)

Жителі казкового містечка люблять Різдво, але Грінч (Джим Керрі) його ненавидить. Він живе на горі з псом – своїм єдиним другом, і мріє вкрасти у городян свято за те, що з дитинства вони знущалися з його зовнішньості.

Грінч викрадач Різдва - Найкращі фільми про Новий рік та Різдво

2. Чотири Різдва (2008)

Бред (Вінс Вон) та Кейт (Різ Уізерспун) вже давно разом, і на кожне Різдво втікають від сімей удвох. Але цього разу рейси скасували через туман, і у пари не залишається вибору – доведеться відзначити свято цілих чотири рази, щоб ніхто з рідні не образився.

Чотири Різдва - Найкращі фільми про Новий рік та Різдво

3. Різдвяна історія (2009)

Чергова екранізація п’єси Чарльза Діккенса цього разу належить Роберту Земекісу. Складний тривимірний фільм із Джимом Керрі, Коліном Фертом та Гері Олдменом знято з технологією захоплення руху, яку Земекіс вже освоїв у своїх ранніх роботах.

Різдвяна історія - Найкращі фільми про Новий рік та Різдво

4. Ельф (2003)

Бадді Хоббс втік із притулку, сховавшись у мішку Санти. Його усиновив і виростив один із ельфів, але дорослому Бадді (Вілл Феррелл) захотілося знайти свою справжню родину. Чи повірять вони у його пригоди?

Ельф - Найкращі фільми про Новий рік та Різдво

5. Це чудове життя (1946)

Джордж Бейлі (Джеймс Стюарт) так засмучений своїми проблемами та боргами, що подумує про самогубство перед Різдвом.Але натомість він сам рятує свого ангела-охоронця, невдачливого Кларенса Одбоді (Генрі Треверс), який ніяк не може отримати свої крила.

Це чудове життя - Найкращі фільми про Новий рік та Різдво