20 найкращих серіалів для підлітків

20 найкращих серіалів для підлітків

Яскраві та емоційні серіали для підлітків давно вже можна виділити в окремий жанр. Чарівна наївність перемішується зі справжнім драматизмом, адже в юності все сприймається набагато гостріше. І саме ця атмосфера так приваблює та заворожує. Лови добірку з 20 найкращих тайтлів!

1. Ейфорія (2019)

Ейфорія (2019)

Підліткова драма із Зендай на основі однойменного ізраїльського серіалу вийшла з приголомшливим успіхом. Прекрасна картинка, ідеальний музичний супровід, блискучий каст та несподівані переплетення сюжету – а що ще потрібно?

2. Мені це не подобається (2020)

Мені це не подобається (2020)

Супергеройська трагікомедія з Софією Лілліс у головній ролі розповідає про звичайну дівчину Сідні Новак, яка несподівано виявляє у себе дар телекінезу. Вона освоює нові здібності і попутно розуміється на секретах свого батька.

3. Дуже дивні справи (2016)

Дуже дивні справи (2016)

У вигаданому містечку Хоукінс із секретної лабораторії втікає дівчинка з незвичайними здібностями. У той же час, за загадкових обставин зникає хлопчик Вілл, на пошуки якого відправляється його сім’я та друзі.

4. У стилі Джейн (2012)

У стилі Джейн (2012)

16-річна Джейн (Еріка Дашер) обманом влаштовується у популярну модну компанію. І ось вона вже змушена будувати кар’єру за дорослими правилами, продовжуючи приховувати правду про себе та своє життя.

5. 13 причин чомусь (2017)

13 причин чому (2017)

Школярка Ханна Бейкер вчиняє самогубство, і через деякий час її однокласник Клей (Ділан Міннетт) знаходить касети зі зверненням Ханни. Клей прагне з’ясувати, що ж трапилося насправді.

6. Пригоди Сабріни, що леденять душу (2018)

Леденять душу пригоди Сабрини (2018)

Нова версія старої-доброї історії про чарівницю Сабріну, але тепер у більш містичних тонах.Сабріна Спеллман (Кірнан Шипка) так само живе з тітками і готується стати справжньою відьмою. Тільки ось у Темного Володаря на неї свої плани.