20 найкращих серіалів для підлітків

20 найкращих серіалів для підлітків

Яскраві та емоційні серіали для підлітків давно вже можна виділити в окремий жанр. Чарівна наївність перемішується зі справжнім драматизмом, адже в юності все сприймається набагато гостріше. І саме ця атмосфера так приваблює та заворожує. Лови добірку з 20 найкращих тайтлів!

1. Ейфорія (2019)

Ейфорія (2019)

Підліткова драма із Зендай на основі однойменного ізраїльського серіалу вийшла з приголомшливим успіхом. Прекрасна картинка, ідеальний музичний супровід, блискучий каст та несподівані переплетення сюжету – а що ще потрібно?

2. Мені це не подобається (2020)

Мені це не подобається (2020)

Супергеройська трагікомедія з Софією Лілліс у головній ролі розповідає про звичайну дівчину Сідні Новак, яка несподівано виявляє у себе дар телекінезу. Вона освоює нові здібності і попутно розуміється на секретах свого батька.

3. Дуже дивні справи (2016)

Дуже дивні справи (2016)

У вигаданому містечку Хоукінс із секретної лабораторії втікає дівчинка з незвичайними здібностями. У той же час, за загадкових обставин зникає хлопчик Вілл, на пошуки якого відправляється його сім’я та друзі.

4. У стилі Джейн (2012)

У стилі Джейн (2012)

16-річна Джейн (Еріка Дашер) обманом влаштовується у популярну модну компанію. І ось вона вже змушена будувати кар’єру за дорослими правилами, продовжуючи приховувати правду про себе та своє життя.

5. 13 причин чомусь (2017)

13 причин чому (2017)

Школярка Ханна Бейкер вчиняє самогубство, і через деякий час її однокласник Клей (Ділан Міннетт) знаходить касети зі зверненням Ханни. Клей прагне з’ясувати, що ж трапилося насправді.

6. Пригоди Сабріни, що леденять душу (2018)

Леденять душу пригоди Сабрини (2018)

Нова версія старої-доброї історії про чарівницю Сабріну, але тепер у більш містичних тонах.Сабріна Спеллман (Кірнан Шипка) так само живе з тітками і готується стати справжньою відьмою. Тільки ось у Темного Володаря на неї свої плани.

7. Рівердейл (2017)

Рівердейл (2017)

Арчі (Кей Джей Апа) із друзями живуть у невеликому містечку Рівердейл. Але незабаром їхнє тихе і безпечне місто вразило звістку про вбивство юного Джейсона. І ось головні герої починають розкривати похмурі таємниці місця, де прожили все життя.

8. Сором (2015)

Сором (2015)

Повсякденне життя старшокласників Ніссена наповнене такими ж повсякденними проблемами. Тут немає ні магії, ні містики, але розкриваються десятки актуальних проблем підлітка.

9. Втікачі (2017)

Втікачі (2017)

Нетипова супергеройська історія за мотивами коміксів Марвел розповідає про групу підлітків, батьки яких насправді виявляються суперлиходіями. Ось що головні герої робитимуть із цією інформацією?

10. Вовченя (2011)

Вовченя (2011)

Один із найкращих прикладів підліткової містики. Якось на Скотта (Тайлер Позі) нападаєпідозрілий вовк, і незабаром він помічає деякі зміни. Скотту належить навчитися контролювати свої здібності, у чому йому допомагає найкращий друг Стайлз (Ділан ОБрайен) та загадковий Дерек (Тайлер Хеклін).

11. Гра в брехню (2011)

Гра в брехню (2011)

Оригінальний молодіжний серіал заснований на серії книг Сари Шепард, творця «Милих ошуканок». Дві сестри-близнята розділені від народження, і виросли в різних умовах. У найкращих традиціях жанру вони знаходять одне одного та змінюються місцями. Але що це дасть цього разу?

12. Еліта (2018)

Еліта (2018)

Невеликий іспанський серіал Карлоса Монтеро та Даріо Мадрона вийшов на Нетфліксі, і одразу отримав продовження. Троє підлітків отримують стипендію на навчання у закритій елітній школі та стикаються з нелегкими випробуваннями.

13. Хор (2009)

Хор (2009)

Далеко не нова, але одна з найкращих робіт Райана Мерфі та Бреда Фелчака. Тут і комедія, драма, і навіть мюзикл. Події обертаються навколо шкільного хору та їхнього насиченого життя.

14. Як одружити тата (2017)

Як одружити тата (2017)

Рікі Купер (Беррі Вотсон) втратив дружину і став батьком-одинаком для трьох дочок. Звичайно, йому дається це непросто. Але дівчатка виростають і хочуть самі подбати про тата.

15. Молокососи (2007)

Молокососи (2007)

Тоні Стонем – улюбленець усіх в окрузі, і водночас хитрий маніпулятор. Сід – його найкращий друг і повна протилежність. Ексцентрична Кессі страждає від проблем із психікою, а розважлива Джел – справжній музичний талант. Що пов’язує всіх цих підлітків?

16. Суспільство (2019)

Суспільство (2019)

Одного дня з міста загадковим чином зникають усі дорослі. Група підлітків не може вибратися за його межі і змушена самостійно розумітися на те, що відбувається, і налагоджувати побут.

17. Статеве виховання (2019)

Статеве виховання (2019)

Джин Мілберн (Джиліан Андерсон) – відомий психолог та сексолог.Отіс Мілберн (Ейса Баттерфілд) – її юний син, який постійно намагається допомогти однокласникам у непростих особистих проблемах.

18. У пошуках Аляски (2019)

У пошуках Аляски (2019)

Чарівний міні-серіал розповідає історію 16-річного Майлза (Чарлі Пламмер). У хлопця дуже дивне захоплення – він цікавиться передсмертними бажаннями визначних людей. І ось він хоче розгадати послання Франсуа Рабле!

19. Злодіїв (2019)

Злодіїв (2019)

Елоді Девіс – тихоня та одинак, яка змушена змінити школу. Їй доводиться налагоджувати стосунки з новими друзями, але щось постійно не ладнається. Але несподівана зустріч на зборах анонімних клептоманів повністю змінить її життя!

20. Вейн (2019)

Уейн (2019)

Головний герой (Марк Маккен) вирушає у подорож зі своєю дівчиною, щоб повернути вкрадений автомобіль батька. Під час довгої подорожі парочці належить кинути виклик усьому світу.