20 найкращих фільмів про вікінгів

20 найкращих фільмів про вікінгів

Серіал «Вікінги» отримав приголомшливий успіх. Але що робити, коли серії вже закінчилися, а настрій лишився? На цей випадок ми зібрали для тебе цілих 20 найкращих фільмів про вікінгів! До речі, чудовий вибір, щоб скрасити зимові вечори з відерцем попкорну!

1. 13-й воїн (1999)

Багдадський поет Ахмед Ібн Фадлан (Антоніо Бандерас) вигнаний із двору халіфа на північ, але на його караван нападають кочівники. Несподівано на допомогу приходить корабель норманів на чолі з конунгом Бульвайф (Володимир Куліч).

13-й воїн - Найкращі фільми про вікінгів

2. Беовульф (2007)

У найкращих традиціях фільмів Роберта Земекіса тут переплітається віртуозна графіка та тонка акторська гра Ентоні Хопкінса, Анджеліни Джолі, Брендана Глісона та Джона Малковича. Це фантастична екранізація однойменного опусу за сценарієм Ніла Геймана та Роджера Евері.

Беовульф - Найкращі фільми про вікінгів

3.Сага про людей з Лососьєї долини (2011)

Документальний фільм BBC розповідає про одну з головних саг Ісландії – Сагу про людей з Лососьї долини. Це старовинна історія про красуню Гудрун, яку доглядають молочні брати К’яртан і Боллі.

Сага про людей з Лососьї долини - Найкращі фільми про вікінгів

4. Молот богів (2013)

Король посилає свого молодого сина Штайнера (Чарлі Бьюлі) на пошуки зниклого брата. Події розвиваються у Великій Британії у 871 році, за часів вікінгів.

Молот богів - Найкращі фільми про вікінгів

5. Беовульф та Грендель (2005)

Тролль Грендель (Інгвар Еггерт Сігурдссон) убиває мирних людей Хродгара (Стеллан Скарсгард), і Беовульф (Джерард Батлер) із загоном вирушають за море, щоб його знищити. Ось тільки з’ясовується, що Хродгар і сам не без гріха, і у Гренделя особисті рахунки.

Беовульф та Грендель - Найкращі фільми про вікінгів

6.Вікінги (1958)

Королева розгромленої Нортумбрії відправила свого сина Еріка (Тоні Кертіс), вікінга по крові, до Італії, щоб сховати та вберегти. Але за іронією долі дорогою той потрапляє у рабство до вікінгів.

Вікінги - Найкращі фільми про вікінги