20 найкращих корейських дорам, від яких неможливо відірватися

20 найкращих корейських дорам, від яких неможливо відірватися

Спеціально для тебе LAFOY зібрав добірку з 20 найкращих корейських дорів, які затягують із першої серії. Усі вони виходили з російською озвучкою!

1. Зразкове таксі (2021)

Зразкове таксі (2021)

Кім До Гі – співробітник спецназу, життя якого докорінно змінилося, коли його мати стала жертвою маніяка. Після цього він кидає роботу та прагне відновити справедливість своїми руками.

2. Раптово 18 (2017)

Раптово 18 (2017)

Молодий лікар Кен Хві згадує власне важке дитинство та те, як йому допомогла вибратися з депресії його подруга На Бі. Найбільше він хоче повернутись у минуле і відплатити їй. А якщо йому вдасться?

3. Подорож у часі доктора Джина (2012)

Подорож у часі доктора Джина (2012)

Джин Хек – чудовий хірург, який щодня рятує життя. Але випадково він потрапляє на кілька століть у минуле, і з жахом бачить, як лікарі того часу намагаються рятувати пацієнтів. Звичайно, він хоче допомогти!

4. Пісочниця (2020)

Пісочниця (2020)

Ця ж дорама відома під назвою «Стартап». Це історія про молодих цілеспрямованих підприємців, які старанно трудяться, аби створити справу всього свого життя. І, природно, стикаються з труднощами, інтригами та зрадою.

5. Таємна мати (2018)

Таємна мати (2018)

Кім Джин була чудовим психіатром, але покинула роботу після смерті доньки. Вона намагається проводити більше часу з сином, і одного разу запрошує для нього репетитора. Але та виявляється не простою вчителькою, і має свої плани на цю сім’ю…

6. Милий будинок (2020)

Милий будинок (2020)

Ча Хен Су замкнений і мовчазний, на відміну від своїх однолітків.Після нападу хуліганів він перетворився на справжнього самітника, який не любить зайвий раз виходити з кімнати. Але після втрати сім’ї він змушений переїхати до нового будинку, який виявляється зовсім не звичайним!