20 найкращих корейських дорам, від яких неможливо відірватися

20 найкращих корейських дорам, від яких неможливо відірватися

Спеціально для тебе LAFOY зібрав добірку з 20 найкращих корейських дорів, які затягують із першої серії. Усі вони виходили з російською озвучкою!

1. Зразкове таксі (2021)

Зразкове таксі (2021)

Кім До Гі – співробітник спецназу, життя якого докорінно змінилося, коли його мати стала жертвою маніяка. Після цього він кидає роботу та прагне відновити справедливість своїми руками.

2. Раптово 18 (2017)

Раптово 18 (2017)

Молодий лікар Кен Хві згадує власне важке дитинство та те, як йому допомогла вибратися з депресії його подруга На Бі. Найбільше він хоче повернутись у минуле і відплатити їй. А якщо йому вдасться?

3. Подорож у часі доктора Джина (2012)

Подорож у часі доктора Джина (2012)

Джин Хек – чудовий хірург, який щодня рятує життя. Але випадково він потрапляє на кілька століть у минуле, і з жахом бачить, як лікарі того часу намагаються рятувати пацієнтів. Звичайно, він хоче допомогти!

4. Пісочниця (2020)

Пісочниця (2020)

Ця ж дорама відома під назвою «Стартап». Це історія про молодих цілеспрямованих підприємців, які старанно трудяться, аби створити справу всього свого життя. І, природно, стикаються з труднощами, інтригами та зрадою.

5. Таємна мати (2018)

Таємна мати (2018)

Кім Джин була чудовим психіатром, але покинула роботу після смерті доньки. Вона намагається проводити більше часу з сином, і одного разу запрошує для нього репетитора. Але та виявляється не простою вчителькою, і має свої плани на цю сім’ю…

6. Милий будинок (2020)

Милий будинок (2020)

Ча Хен Су замкнений і мовчазний, на відміну від своїх однолітків.Після нападу хуліганів він перетворився на справжнього самітника, який не любить зайвий раз виходити з кімнати. Але після втрати сім’ї він змушений переїхати до нового будинку, який виявляється зовсім не звичайним!

7. Моя незнайома сім’я (2020)

Моя незнайома сім'я (2020)

Іноді найрідніші люди можуть бути зовсім чужими, а незнайомці згодом стають справжньою родиною. Чи можна відновити безнадійно зіпсовані довгими інтригами стосунки?

8. Витончена сім’я (2019)

Витончена сім'я (2019)

Мо Сок Хі – дочка директора великої компанії, яка все життя зростала у достатку та добробуті. Але одного разу її мати гине за загадкових обставин, а схвильований батько відправляє дівчину до США.

9. Сказання про Куміхо: Незакінчена історія (2020)

Сказання про Куміхо: Незакінчена історія (2020)

Куміхо Лі Він охороняє кордон між світами живих і мертвих, супроводжує душі на той світ і веде постійну боротьбу з братом. Хоч він і приховує свій справжній демонічний образ, але йому вдалося привернути увагу однієї любительки старовинних переказів.

10. Любовний сигнал (2019)

Любовнийсигнал (2019)

Спеціальний додаток надсилає користувачеві повідомлення, коли поруч є хтось, хто в нього закоханий. Так Кім Джо отримує одразу два повідомлення. Це лестить дівчині, але вона ще не знає, скільки нових проблем доставить їй любовний трикутник.

11. Середа 15:30 (2017)

Середа 15:30 (2017)

У середу о 15:30 хлопець кидає дівчину, яка дуже тяжко переживає це розлучення. І ось їй вирішує допомогти давній приятель, який перейнявся зворушливою розповіддю подруги, і пропонує розіграти перед кривдником щасливу закохану пару.

12. Таємничий ліс (2017)

Таємничий ліс (2017)

Ще в ранньому дитинстві Хван Ши втратив емоції після рідкісної операції. Але це допомогло йому стати найсправедливішим і неупередженим прокурором. Після неприємного робочого інциденту Хван Ши знаходить труп відомого бізнесмена і починає власне розслідування.

13. Моя зупинка – Земля (2020)

Моя зупинка - Земля (2020)

Загадковим чином Хангель потрапляє у тимчасову петлю у ролі вічного старшокласника.Він змушений спілкуватися з одними і тими ж однокласниками, ходити на одні й ті самі заняття, і закінчувати ту саму школу знову і знову.

14. Вінченцо (2021)

Вінченцо (2021)

Вінченцо провів дитинство в Італії та став талановитим адвокатом. Але він зв’язався не з тими людьми, через що опинився у кругообігу мафіозних розбірок. Проте Вінченцо цілком влаштовує такий розвиток подій, як його головного конкурента…

15. Миша (2021)

Миша (2021)

Науковий прогрес допомагає визначати потенційних убивць ще до народження за особливим генетичним відхиленням. Детектив Го Му Чі, який сам пережив вбивство батьків, готовий на будь-які методи, і дуже схвалює таку новацію.

16. Новачок-історик Гу Хе Рен (2019)

Новачок-історик Гу Хе Рен (2019)

Юна Гу Хе Рен мріє стати придворним літописцем за часів Чосон. Але на той час жінка не могла і мріяти про такий статус, проте дівчина не здається!

17. Небесний замок (2018)

Небесний замок (2018)

Жінки з найбагатших сімей Сеула живуть у своєму окремому світі. І в їхній елітний всесвіт намагаються влитися три героїні, які прагнуть допомогти своїм сім’ям.

18. Зразковий детектив (2020)

Зразковий детектив (2020)

Кан До – досвідчений детектив зі своїми унікальними методами роботи. Про Джі – його колега, зовсім не зацікавлений у грошах, але спраглий насолод. Чжин Со – журналістка, яка палко вірить у правильність своїх переконань. На що здатна така команда?

19. Солодка кров (2021)

Солодка кров (2021)

Зворушлива мелодрама про вампірів, яка сподобається любителям цього жанру. Він Со дуже намагається жити звичайним людським життям, але це не так просто через постійну спрагу крові.

20. Антураж (2016)

Антураж (2016)

Чха Ен Бін – найпопулярніший корейський актор, про якого говорять на кожному розі. Він бере від життя все, і сповна насолоджується славою, грошима та успішною кар’єрою. Але чого це призведе?