20 класних фільмів, від яких неможливо відірватись

20 класних фільмів, від яких неможливо відірватися

Здається, що все цікаве кіно вже скінчилося? Ніяк не можеш вигадати, що включити на вечір або подивитися з друзями? Не хвилюйся, ми вже подбали про все за тебе! Ділимося добіркою класних фільмів, яких неможливо відірватися!

1. Ігри розумів (2018)

У 1879 році професор Джеймс Мюррей (Мел Гібсон) почав складати Оксфордський словник. Йому допомагає колишній хірург Вільям Честер (Шон Пенн) засуджений за вбивство.

Ігри розумів (2018)

2. Фатальне число 23 (2006)

Уолтер Сперроу (Джим Керрі) читає загадковий роман, але книга виявляється повним відображенням його життя. І ось містичне число 23 починає переслідувати його усюди.

Фатальне число 23 (2006)

3. Області темряви (2011)

Едді Морра (Бредлі Купер) – письменник, якого переслідує низка невдач. Він зустрічає колишнього друга, який пропонує йому чудодійні пігулки для покращення роботи мозку.

Області пітьми (2011)

4. Дев’ята брама (1999)

Ходять чутки, що дев’ять малюнків самого Люцифера заховані у дев’яти містичних книгах, розкиданих за приватними колекціями. Експерту Діну Корсо (Джонні Депп) належить встановити справжність видань.

Дев'ята брама (1999)

5. Під покровом ночі (2016)

Сьюзен (Емі Адамс) отримує рукопис колишнього чоловіка Едварда (Джейк Джілленхол). Після чергової сварки з нинішнім чоловіком вона починає читати роман, присвячений їй, і виявляється вражена до глибини душі.

Під покровом ночі (2016)

6. Підміна (2008)

Крістін Коллінз (Анджеліна Джолі) повертається додому з роботи та дізнається, що її син зник. Поліція знаходить хлопчика і урочисто повертає його до сім’ї, але Крістін бачить, що це інша дитина.

Підміна (2008)

7. Шоу Трумана (1998)

Труман Бербанк (Джим Керрі) живе звичайним життям, але все, що він робить, цілодобово транслюється у прямому ефірі.Навколишній світ – не більше ніж декорації. Але сам Труман гадки про це не має.

Шоу Трумана (1998)