20 найкращих фільмів про подорожі

20 кращих фільмів для подорожі

Екзотичні країни, різноманітні традиції, різноманітність культур, яскравість національних кухонь, дивовижні краєвиди, нові місця та враження – лише малий перелік причин, через які люди так сильно люблять туризм. Ми пропонуємо тобі поринути у захоплюючі звичаї справжніх та вигаданих держав разом із головними героями 20 найкращих фільмів про подорожі!

1. Розправ крила (2019)

Томас (Луїс Васкес) – звичайний підліток, якого не дуже тішить перспектива провести літо разом із батьком на фермі. Але хлопець ще не раз перегляне своє ставлення, коли опиниться у центрі цікавих та незабутніх сімейних подій.

Розправи крила - Найкращі фільми про подорожі

2. Пригоди Ремі (2018)

Опинившись на вулиці і зовсім самотній, маленький Ремі (Малом Пакуїн) з волі випадку примикає до мандрівного циркача. Під час знайомства новий друг хлопчика розкриває у ньому чудовий талант і стає справжнім товаришем.

Пригоди Ремі - Найкращі фільми про подорожі

3. Шлях додому (2019)

Погнавшись за білкою, собака Белла губиться і опиняється у притулку для безпритульних тварин. Її господар Лукас (Джона Хауер-Кінг) побоюється, що повторний вилов обернеться приспанням улюбленця. Хлопець вирішує переїхати в інше місто і на якийсь час залишає пса з родичкою, щоб знайти відповідний будинок. Але Белла не готова розлучатися зі своєю людиною навіть на короткий термін, тому збігає та вирушає на його пошуки.

Шлях додому - Найкращі фільми про подорожі

4. Хобіт: несподівана подорож (2012)

Більбо (Мартін Фрімен) веде цілком спокійне і позбавлене непередбачуваності життя. Але одного разу на його порозі з’являється друг, який кличе головного героя на пошуки пригод. Тепер Більбо доведеться повернути втрачені скарби і битися з небезпечним драконом.

Хоббіт несподівана подорож - Найкращі фільми про подорож