20 найкращих фільмів про магію

20 найкращих фільмів про магію

Улюблений «Гаррі Поттер» та «Хроніки Нарнії» давно заглянуті до дірок і хочеться різноманітності? Тоді спеціально для тебе ми підготували добірку з 20 чудових фільмів про магію. На тебе чекають школи для юних чарівників, чарівні істоти та дивовижні заклинання!

1. Зірковий пил (2007)

Зоряний пил (2007)

Чарівна історія Меттью Вона за романом Ніла Геймана – дивовижне сімейне кіно про кохання та чарівництво. Трістан Торн (Чарлі Кокс) вирушає за стіну, щоб дістати зірку з неба для своєї коханої. Тільки ось зіркою, що впала, виявляється юна дівчина (Клер Дейнс).

2. Підземелля драконів (2000)

Підземілля драконів (2000)

Казкова імперія розділена на два табори – магів та істот без магічних здібностей. Імператриця Савіна (Тора Берч) намагається позбутися конфліктів і чвар, тому що прагне благополуччя для всіх без винятку.

3. Оз: Великий та жахливий (2013)

Оз: Великий та жахливий (2013)>

Забавна інтерпретація історії чарівника Оза (Джеймс Франко) та ще одне повернення до улюбленого Канзасу. Втікаючи від своїх неприємностей, Оз зустрічає чарівницю Теодору (Міла Куніс) та нових друзів.

4. Ерагон (2006)

Ерагон (2006)

У казковому світі юний Ерагон (Едвард Спелірс) успадковує непросте завдання – стати останнім вершником дракона. Для цього він повинен сам виростити та виховати дракона.

5. Чорнильне серце (2007)

Чорнільне серце (2007)

Мо Фолхарт (Брендан Фрейзер) з дочкою Меггі (Еліза Беннетт) люблять книги і мають рідкісну здатність пожвавлювати персонажів. Але якщо книжковий герой з’являється у реальному світі, його місце на сторінках має зайняти жива людина.

6. Малефісента (2014)

Малефісента (2014)

А що якщо зла відьма була такою не завжди? Колись Маліфісента (Анджеліна Джолі) була звичайною юною феєю зі світу чарівних істот. Вона потоваришувала з простим хлопчиком Стефаном, і поступово їхня дружба переросла у щось більше.