15 найстрашніших містичних фільмів із високим рейтингом

15 найстрашніших містичних фільмів із високим рейтингом

Хочеш пощекотати собі нерви чимось справді вражаючим? Тоді лови 15 найстрашніших містичних фільмів із високим рейтингом! Ми вибрали найкращі варіанти за відгуками глядачів та критиків, щоб тобі не довелося витрачати власний час на пошуки.

1. Сяйво (1980)

Сяйво (1980)

Почнемо з класики Кінга, бо ця добірка без неї однозначно була б не повною. До речі, сам письменник неоднозначно ставиться до екранізації Стенлі Кубріка. Але фільм однозначно тримає у напрузі до останньої хвилини.

2. Лікар сон (2019)

Доктор сон (2019)

Порівняно нова кінострічка стала продовженням «Сяйво», але її цілком можна дивитися як самостійний фільм. У головній ролі знявся Юен Макгрегор, і це ще одна вагома причина звернути увагу на цей містичний хорор!

3. Обряд (2011)

Обряд (2011)

Драми на основі реальних подій з Ентоні Хопкінсом просто не може бути поганим. Скептично налаштований випускник семінарії вирушає до Ватикану вивчати непросте мистецтво екзорцизму. Там він дізнається і про темний бік духовного світу…

4. Прокляття Аннабель: Зародження зла (2017)

Прокляття Аннабель: Зародження зла (2017)

Цей фільм вийшов набагато успішніший за попередній і вивів усю франшизу «Закляття» в топ-3 найкасовіших жахів. Творець ляльок Семюел Маллінс (Ентоні Лапалья) журиться за загиблою донькою і укладає угоду з містичною сутністю, яка прагне знайти хоч якесь фізичне тіло.

5. Шість демонів Емілі Роуз (2005)

Шість демонів Емілі Роуз (2005)

Фільм став культовим серед поціновувачів містики, і зробив історію Емілі Роуз небувало популярною. Батько Мор (Том Уілкінсон) проводить обряд екзорцизму, під час якого його Емілі вмирає. Так починається затяжний суд, під час якого спливає багато неприємних деталей.