20 найкращих фільмів з непередбачуваною розвязкою

20 кращих фільмів з непередбачуваною розв'язкою

Обожнюєш несподіваний розвиток подій та сюжетні повороти, від яких перехоплює дух? Тримай 20 найкращих фільмів із непередбачуваною розв’язкою – ти точно не здогадаєшся, чим усе закінчиться!

1. Малхолланд-драйв (2001)

Психоделічний трилер Лінча з Наомі Воттс, Лаурою Херрінг та Джастіном Теру цілком заслужено відкриває цей список. Фільм починався, як пілотна серія серіалу, який так і не був досягнутий – так що і фінал у нього досить інтригуючий.

Малхолланд-драйв - Найкращі фільми з непередбачуваною розв'язкою

2. Донні Дарко (2001)

Культовий науково-фантастичний фільм із Джейком Джилленхолом у головній ролі розповідає про майбутній кінець світу. Про якого знає лише старшокласник Донні Дарко від загадкової та зловісної людини-кролика.

Донні Дарко - Найкращі фільми з непередбачуваною розв'язкою

3. Залишся (2005)

Похмурий та депресивний студент Генрі (Райан Гослінг) виживає після страшної аварії. Психолог Сем (Юен Макгрегор) точно знає, що Генрі чує голоси та мріє про самогубство. Що ж сталося насправді?

Залишися - Найкращі фільми з непередбачуваною розв'язкою

4. Спліт (2016)

Черговий фантастичний акторський успіх Джеймса Макевою – історія Кевіна, який страждає на розлад особистості. Якось він викрадає Кейсі (Аня Тейлор-Джой) та ще двох дівчат. Але навіщо?

Спліт - Найкращі фільми з непередбачуваною розв'язкою

5. Ігри розуму (2001)

Дивний математичний геній Джон Неш (Рассел Кроу) приїжджає на навчання до Прінстона, занурюється в дослідження, а потім будує кар’єру і одружується. Але одного разу до нього звертається за допомогою агент ЦРУ Вільям Парчер (Ед Харріс), тільки щось не сходиться в цій історії.

Ігри розуму - Найкращі фільми з непередбачуваною розв'язкою

6. Всередині моєї пам’яті (2003)

Саймон Кейбл (Райан Філіп) приходить до тями в лікарні і зовсім не пам’ятає останні два роки життя. Він не пам’ятає свою дружину, брата та коханку, але відчайдушно прагне розкрити ці загадки. Але прямо перед томографією він знову йде в забуття через підозрілі ін’єкції.

Усередині моєї пам'яті - Найкращі фільми з непередбачуваною розв'язкою