20 кращих фільмів про апокаліпсис та кінець світу

20 кращих фільмів про апокаліпсис та кінець світу

Мода на апокаліптичні фільми ніколи не минає, і щороку з’являється хоча б кілька таких стрічок. З одного боку, це тішить шанувальників жанру. З іншого – складно вибрати щось одне, коли виникає потреба. Ми хочемо допомогти, так що зібрали 20 найкращих фільмів про апокаліпсис!

1. Ной (2014)

Епічний фільм Даррена Аранофскі з Расселом Кроу, Ентоні Хопкінсом, Логаном Лерманом та Еммою Вотсон повторює біблійний сюжет. Ной – останній праведник на Землі, який дізнається, що Бог хоче зруйнувати гріховний світ страшною повінню.

Ной - найкращі фільми про апокаліпсис

2. Знак (2009)

При відкритті нової школи учні мають намалювати своє бачення майбутнього та сховати роботи в капсулі часу на 50 років. У 2009 році контейнер зі страшними пророцтвами потрапляє до Калеба (Чандлер Кентербері), сина астрофізика Джона Кестелра (Ніколас Кейдж).

Знамення - найкращі фільми про апокаліпсис

3. Книга Ілая (2010)

Ілай (Дензел Вашингтон) вижив після ядерного апокаліпсису. Якось дорога заводить його в містечко, яким заправляє Карнегі (Гері Олдмен) та мародери, які розшукують якусь книгу.

Книга Ілая - найкращі фільми про апокаліпсис

4. Шукаю друга на кінець світу (2012)

Шаттл «Спасіння» мав знищити гігантський астероїд, що прямував до Землі, але зазнав аварії. Страховий агент Додж Петерсен (Стів Карелл) із дружиною чують цю новину по радіо в автомобілі, після чого та несподівано втікає.

Шукаю друга на кінець світу - найкращі фільми про апокаліпсис

5. Дорога (2009)

Катаклізми занапастили не тільки цивілізацію, а й майже все живе на Землі. Батько і син (Вігго Мортенсен і Коді Сміт-Макфі) сумують за матір’ю (Шарліз Терон) і намагаються знайти найкраще місце для життя, відшукати їжу та уникнути смертельної загрози.

Дорога - найкращі фільми про апокаліпсис