20 найкращих фільмів про акул

20 найкращих фільмів про акул

Акули – одні з найстрашніших та найнебезпечніших хижаків на планеті. Саме тому художні та документальні фільми за їх участю знаходять затятих шанувальників у всьому світі. Якщо ти не боїшся величезних іклів цих підводних монстрів, любиш гострі відчуття або просто хочеш полоскотати собі нерви, тоді ця класна добірка з 20 найкращих фільмів про акул точно сподобається!

1. Щелепи (1975)

Фільм, по праву визнаний класикою кінематографа, який переміг відразу в кількох номінаціях «Оскара». Поліція острова Еміті знаходить тіло дівчини, вбитої, за припущеннями експертів, білою акулою. Серйозний привід, щоб закрити місцеві пляжі, але міський голова вважає інакше.

Щелепи - Найкращі фільми про акул

2. Щелепи 2 (1978)

Мартін Броуді (Рой Шайдер) знову виявляє жертв білої акули, але шерифу ніхто не вірить, скидаючи все на його психологічну травму і нібито божевілля. Чим обернеться така недовіра влади для мешканців курортного міста?

Щелепи 2 - Найкращі фільми про акул

3. Глибоке синє море (1999)

Біолог Сьюзен Макалістер (Саффрон Берроуз) намагається створити ліки від серйозної хвороби. Як сировина вона використовує акулій мозок, але він дуже малий у тому, щоб відтворити потрібну концентрацію лікувальної речовини. Дослідниця разом із командою колег вирішує збільшити мізки виловлених хижаків, але наслідки такого рішення виявляються трагічними.

Глибоке синє море - Найкращі фільми про акул

4. Омілина (2016)

Ненсі Адамс (Блейк Лавлі) — затята фанатка серфінгу, яка вирішує відвідати таємний мексиканський острів, де колись проводила час її покійна мати. Гарні краєвиди і вабливі хвилі захоплюють дівчину. Але підводне чудовисько вже готове затьмарити ідилічну картину.

Отмель - Найкращі фільми про акул