Колір волосся вільха: фото і відгуки про виборі фарби, відтінки Гарньєр

Завжди цінувалися густі, здорові блискучі на сонці волосся, це дуже красиво і нікого не залишає байдужим. Але, перш ніж фарбувати волосся в колір вільхи, фото цього відтінку допоможуть вам визначитися, чи підійде цей колір вам чи ні. Адже цей нестандартний відтінок буде до лиця далеко не кожній дівчині.

Цей колір дуже схожий на природний відтінок однойменного дерева, він такий же ніжний і випромінює тепло. Цей колір дуже добре відтіняє золотистий тон шкіри, а також світлий і блідий. Він ефективно виділяє очі зеленого або блакитного відтінку.

На фото нижче ви побачите самі популярні відтінки кольору вільхи.

 

Кому підійде даний відтінок волосся

Вільха йде дівчатам, які відносяться до весняного або осіннього кольоротипу. Також з таким кольором можуть експериментувати і дівчата річного кольоротипу, але в цьому випадку важливо дуже ретельно підбирати відтінок фарби, у нього повинен бути холодний тон. Так що і дівчата-літо теж можуть дозволити собі такий колір локонів.

Дівчата зимового кольоротипу, на жаль, єдині представниці прекрасної статі, яким протипоказаний цей колір. Такий колір додасть шкірі більш бляклий відтінок, і він абсолютно не в’яжеться з яскравими відтінками вічко. Плюс до всього цього, темні від природи волосся дуже складно перефарбувати в такий світлий колір.

Варто відзначити, що фарба такого кольору ідеальна для представниць солідного віку, вона добре зафарбовує сиве волосся і надає шкірі більш молодий зовнішній вигляд. Крім цього, можна не побоюватися за те, що кучерики придбають злегка зеленуватий або сірий відтінок. Але варто не забувати, що кінцевий результат безпосередньо залежить від початкового кольору волосся і може кардинально відрізнятися від того, що вказаний на упаковці.

На сьогоднішній день існує величезна безліч виробників фарб для волосся, які можу запропонувати у своєму асортименті колір вільхи, але в даній статті ми поговоримо про фарбу Гарньєр.

Виробник цієї фарби міцно закріпився на ранці косметичних засобів і завоював довіру покупців. Ця компанія дуже довго працювала над створенням максимально щадить фарби для волосся, пробували різні формули і думали, чим же можна замінити аміак.

Відносно недавно ця компанія випустила на ринок нову лінійку фарби Олиа. Над її складом працювали кілька років, намагаючись знайти компонент, який ефективно зможе замінити аміак і зробити фарбування волосся більш безпечним.

У підсумку вони зупинили свій вибір на моноэтаноламине. Незважаючи на своє довге і страшне назву, насправді це речовина набагато безпечніше аміаку. Цей хімічний компонент користується широкою популярністю у фармацевтиці, а також у виробництві шампунів і засобів для миття чого-небудь.