Каре на подовження з косою чубчиком. Кому підходить стрижка, варіанти укладання з фото

Подовжене каре – одна з популярних стрижок. Підходить до будь-якого типу обличчя, не залежить від віку жінки. Стилісти вважають, що найбільш виграшно поєднується саме ця зачіска з косою чубчиком.

Подовжене каре з косою чубчиком: особливості стрижки

Головна особливість стрижки каре на подовження з косою чубчиком – це візуально довге волосся для любителів коротких стрижок. Тобто модницям, які хочуть виглядати більш жіночними і ніжними, але при цьому мати короткі волосся, ідеально підійде стрижка каре з видовженими передніми пасмами і грайливою косою чубчиком.

Каре на подовження з косою чубчиком буде чудово виглядати на густої шевелюри.

Але професійні стилісти не всім можуть порекомендувати такий вид стрижки. Каре підійде лише власницям густий і важкої шевелюри. А ось на тонких і рідкісних волоссі така стрижка буде виглядати не дуже акуратно і не зовсім природно.

Цікавий факт! На думку фахівців, однією з важливих особливостей даного стилю в зачісці не малу роль грає форма і довжина шиї. В ідеальному варіанті шия повинна бути довгою і граціозною. Лише за такої умови каре на подовження буде виглядати красиво і з косою, і з короткою чілкою, або ж взагалі без неї.

на тонких та рідкісних волоссі каре буде виглядати не дуже акуратно і не зовсім природно.

Каре вимагає постійного догляду, просто вимити волосся буде недостатньо. Тому ще одна особливість такої зачіски – це щоденна укладання, на яку необхідно витрачати не менш 15-20 хв.

Якщо у її власниці не вистачає часу для такої тривалої процедури, то варто відмовитися від такого стилю, а зробити стрижку не вимагає тимчасових витрат на укладання.