Шампунь для освітлення волосся. Рейтинг професійних марок, склад, властивості

Якісний шампунь для освітлення волосся — це щадне косметичний засіб від іменитого виробника, до складу якого входять фарбувальні речовини, а також інші натуральні компоненти, сприяючі відновленню волосся, посилення їх структури і, звичайно, освітленню на кілька тонів.

Діючі речовини швидко проникають в структуру волосся, м’яко впливаючи на його пігментацію, сприяють ефективному освітлення. При цьому зберігається еластичність і природний блиск локонів.

Застосування світлих шампунів

Сучасні косметичні засоби з ефектом освітлення використовуються з метою послаблення кольору після фарбування будь-якої професійної фарбою.

Якщо регулярно користуватися надає шампунем, то можна досить швидко і без шкоди усунути барвний пігмент. Ця проста процедура частково поверне природний колір.

Особливо рекомендується застосовувати шампунь для освітлення волосся при відростанні коренів волосся у блондинок. Виробник гарантує м’яке тонування і підфарбовування більш темних ділянок.

Це сприяє гармонійному згладжую кольору і дозволяє рідше використовувати професійну фарбу з аміаком або іншими агресивними пігментами.

При використанні на природні світле волосся дозволяє освітлити від 2 до 4 тонів без додаткових косметичних засобів. А також допомагає оновити відтінок і повністю усуває сивину.

Освітлюючі або відбілюючі шампуні також допомагають скоригувати колір фарбованого волосся, дозволяючи швидко домогтися потрібного відтінку.

На додаток, подібні косметичні засоби з успіхом застосовуються для мелірування на русяві і світлі локони.