Khadi (Кхаді) фарба для волосся. Склад, корисні властивості, як користуватися

Все більше людей замислюються про натуральні способи підтримки здоров’я і краси волосся. Фарба для волосся Кхаді справляється з цими завданнями. Вона проводиться під контролем німецького сертифікуючого органу BDIH, що гарантує її якість і нешкідливий склад.

Khadi (Кхаді) фарба для волосся — нешкідлива, т. к. має натуральний склад

Склад фарби. Опис компонентів (Індиго, хна, амла, эклипта, ніім)

Khadi (Кхаді) – фарба для волосся, яка складається виключно з натуральних компонентів. В її складі містяться фарбувальні трави і добавки, які доглядають за волоссям, волосяними цибулинами і шкірою голови:

Індиго Основний кольоровий компонент, в чистому вигляді дає синій колір; виділяє колір в лужному середовищі (кисле середовище заважає виробленню яскравого пігменту) і при температурі 50°C (більш висока температура не дає кольором проявитися) Хна Основний кольоровий компонент, що дає червоно-рудий відтінок; виділяє більш яскравий колір при окисленні, а також при високій температурі суміші, що офарблює Амла Містить високу концентрацію вітамін С і дубильну кислоту, а також природні антиоксиданти; прискорює ріст волосся, бореться з їх випаданням. У невыверенной концентрації амла перешкоджає прояву фарби індиго. Але Khadi (Кхаді) – фарба для волосся, яка містить оптимальне співвідношення амли і індиго для отримання яскравого відтінку волосся. Эклипта Покращує ріст і густоту локонів, допомагає при лікуванні шкіри голови Ніім Стабілізує стан шкіри голови, перешкоджає утворенню лупи Шикакай Натуральний кондиціонер, зміцнює і живить волосяні луковциы