Khadi (Кхаді) фарба для волосся. Склад, корисні властивості, як користуватися

Все більше людей замислюються про натуральні способи підтримки здоров’я і краси волосся. Фарба для волосся Кхаді справляється з цими завданнями. Вона проводиться під контролем німецького сертифікуючого органу BDIH, що гарантує її якість і нешкідливий склад.

Khadi (Кхаді) фарба для волосся — нешкідлива, т. к. має натуральний склад

Склад фарби. Опис компонентів (Індиго, хна, амла, эклипта, ніім)

Khadi (Кхаді) – фарба для волосся, яка складається виключно з натуральних компонентів. В її складі містяться фарбувальні трави і добавки, які доглядають за волоссям, волосяними цибулинами і шкірою голови:

Індиго Основний кольоровий компонент, в чистому вигляді дає синій колір; виділяє колір в лужному середовищі (кисле середовище заважає виробленню яскравого пігменту) і при температурі 50°C (більш висока температура не дає кольором проявитися) Хна Основний кольоровий компонент, що дає червоно-рудий відтінок; виділяє більш яскравий колір при окисленні, а також при високій температурі суміші, що офарблює Амла Містить високу концентрацію вітамін С і дубильну кислоту, а також природні антиоксиданти; прискорює ріст волосся, бореться з їх випаданням. У невыверенной концентрації амла перешкоджає прояву фарби індиго. Але Khadi (Кхаді) – фарба для волосся, яка містить оптимальне співвідношення амли і індиго для отримання яскравого відтінку волосся. Эклипта Покращує ріст і густоту локонів, допомагає при лікуванні шкіри голови Ніім Стабілізує стан шкіри голови, перешкоджає утворенню лупи Шикакай Натуральний кондиціонер, зміцнює і живить волосяні луковциы

Особливості органічної (натуральної) фарби для волосся Khadi (Кхаді). Що входить в комплект?

Khadi (Кхаді) – фарба для волосся, яка відрізняється від інших засобів своєю простим і зрозумілим складом, в якому немає нічого зайвого. Всі компоненти рослинного походження, що зводить до мінімуму ймовірність виникнення алергії.

1 упаковка фарби Кхаді містить 100 г продукту, в її комплект входить:

 • Пакетик з фарбувальною травным порошком;
 • 1 пара одноразових рукавичок;
 • Одноразова шапочка;
 • Докладна інструкція на російській мові, що описує всі нюанси фарбування.

Варіанти відтінків та поради з вибору кольору

Виробники даної фарби пропонують кілька варіантів натуральних відтінків для волосся.

Усі фарби Кхаді дозволяється з’єднувати між собою в будь-яких пропорціях, щоб домогтися потрібного результату:

 • Чиста хна – фарбує волосся в червоно-рудий колір. При різному вихідному кольорі волосся додає від мідного до каштаново-червоного кольору. Відмінно поєднується з фарбою індіго, а крім того, використовується для двоступеневої фарбування;
 • Хна, Амла і Ятрофа – добавки до хни пом’якшують і доглядають за здоров’ям волосся. Надає локонам червоний або мідний колір;
 • Темно-русявий – надає волоссю каштановий або темно-русявий колір, іноді з червонуватим відливом. Використовується для позбавлення від зеленуватого кольору волосся, отриманого при попередніх фарбування. Також добре зафарбовує сивину, якщо використовується при двоступеневої фарбуванні;
 • Горіховий – в залежності від тону волосся, забарвлює їх у різні відтінки каштанового кольору без домішки червоного. Якісно справляється з сивиною, особливо в парі з іншими фарбами Кхаді;
 • Темно-каштановий – може зафарбувати велика кількість посивілих волосся навіть за одне застосування. Однак, застосовувати її слід з обережністю, бажано, зробивши тест;
 • Чорний – дає чорний колір з легким золотавим відливом;
 • Чистий індиго чорний – дає синювато-чорний колір;
 • Сенна Касія – безбарвна фарба для волосся, розроблена Khadi (Кхаді) спеціально для догляду за волоссям. При застосуванні блондинами може проявитися золотистий відтінок, якій згодом швидко змивається. Цю фарбу можна використовувати в перервах між основними фарбуванням, щоб підтримувати блиск і здоров’я волосся. Сенна Касія може застосовуватися для пом’якшення яскравих або темних фарб Кхаді.

Зверніть увагу! Для світлих і сивого волосся виробники фарби Khadi (Кхаді) не рекомендують використовувати фарби з пунктів №6,7 у нерозведеному вигляді. В результаті волосся набуває синюватий або зеленуватий відтінок або забарвлюється нерівномірно.

Натуральні барвники обволікають кожен волосок, не вбудовуючись в його структуру. Тому отриманий пігмент не буде таким яскравим, як при використанні хімічних барвників. Відповідний колір фарби визначають за допомогою панелі, що містить 11 відтінків. Однак, палітра не може дати абсолютно достовірної інформації про результаті в кожному конкретному випадку.

Дана фарба не освітлює волосся. Її використовують, щоб отримати блискучі локони насиченого кольору, або для фарбування світлого волосся в більш темні. Використання фарби на пошкоджених волоссі дає непередбачувані результати, так як нездорова кутикула волосся по-різному реагує на фарбу і часто забарвлюється нерівномірно.

Зафарбовує фарба Кхаді сивину?

Дана фарба ефективно зафарбовує сивину, в більшості випадків навіть з першого фарбування. Однак фарби, які містять у складі індиго, часто надають волоссю небажаний зеленуватий відтінок, особливо при недостатньо високій температурі фарбувальної суміші.

Щоб уникнути непередбачених результатів при фарбуванні сивого волосся, слід провести попереднє пробне фарбування одного пасма. Якщо в результаті такого досвіду волосся набувають зеленуватий або синюватий відтінок, слід вдатися до двоступеневому фарбування волосся.

Для цього, волосся спочатку фарбують фарбою «Чиста хна» або «Хна, Амла і Ятрофа» так, як це вказано в інструкції по застосуванню. В результаті повинні вийти локони яскраво червоного або рудого кольору.

Далі наносять другу фарбу бажаного кольору, з вмістом індиго, щоб в результаті отримати насичений каштановий або русявий колір волосся. Двоступеневе фарбування захищає від зеленого пігменту та дозволяє отримати натуральний, гарний відтінок.

Змивається колір і як швидко?

Фарба Кхаді відрізняється стійкістю – насичений колір довго тримається на волоссі. Часте фарбування волосся фарбами на основі трав ніяк не шкодить волоссю, тому тут немає ніяких обмежень. Навіть забарвлення волосся кілька разів поспіль не позначається негативно на їх здоров’я.

Як правило, фарбування застосовують 1 раз на місяць або частіше, для оновлення яскравості кольору і фарбування відростаючих коріння волосся.

Можна вирівняти колір волосся цією фарбою?

Дана фарба підходить для вирівнювання тону волосся, наприклад, для фарбування вигорілих пасм після літнього періоду. В такому випадку, більш світлі пасма слід пофарбувати більш темною фарбою, окремо від основної маси волосся.

Основну масу волосся рекомендується фарбувати кольором, найбільш близьким до наявного. В такому випадку все волосся отримають харчування і стануть блискучими і шовковистим, а різниця в кольорі пасм стане менш помітною.

Можна злегка тонувати волосся, не сильно змінюючи колір?

Легке тонування також є доступною опцією фарби Кхаді. Такий ефект потрібен людям, що прагнуть надати волоссю більш теплий або холодний відтінок і зафарбувати невелику кількість сивого волосся.

Для отримання подібних ефектів досить нанести бажаний відтінок фарби на волосся і потримати деякий час. Крім того, фарбу потрібного кольору змішують з безбарвною фарбою для отримання м’якого засобів фарбування.

Спосіб застосування — покрокова інструкція фарбування волосся фарбою Khadi (Кхаді):

Що потрібно для фарбування

Для фарбування фарбою Кхаді потрібно: одноразові рукавички і шапочка, що входять у набір; керамічна ємність для фарби і пензель для її нанесення; вода або чай для розведення порошку; одяг, яку можна забруднити фарбою.

1. Як зробити пробу на алергію (на всякий випадок)

Незважаючи на те, що фарба Khadi (Кхаді) корисна для волосся і в ній немає хімічних сполук, вона іноді викликають алергію. Перед початком фарбування слід провести перевірочний тест. Для цього слід розвести невелику кількість порошку з водою і нанести на згин ліктя.

Через кілька годин фарбу потрібно змити і потім протягом доби спостерігати за станом шкіри. Якщо шкіра виглядає здоровою, фарбу безбоязно використовують на волоссі.

2. Підготовка до нанесення на волосся

Перед нанесенням фарби, волосся слід підготувати: ретельно помити голову шампунем, що не містить силікону. Це потрібно, щоб видалити з волосся забруднення, ускладнюють дію фарбувального пігменту. Крім того, перед фарбуванням не можна використовувати засоби, обволікаючі волосся жирною плівкою. Волосся перед фарбуванням повинні бути злегка вологими.

Важливо пам’ятати! Фахівці рекомендують відмовитися від шампунів, що містять силікон, вже за кілька тижнів до фарбування. В такому випадку, ефект від фарби буде яскравим і інтенсивним. Силікон, який у складі позначають і як «диметикон», перешкоджає проникненню фарбувального пігменту.

3. Приготування фарбувальної суміші

При приготуванні суміші оптимальним співвідношенням є 50 г порошку на 200 мл води, нагрітої до температури 50°C. Ця температура дозволяє ефективно проявитися і індиго, і хни, що містяться в складі фарби. Якщо ж у складі фарби немає індиго, а основним барвником виступає хна, її слід розвести окропом і остудити до терпимої температури.

Густота отриманої суміші варіюється в залежності від способу нанесення і особистих переваг.

4. Додаткові компоненти для стійкості забарвлення

Для отримання більш стійкого результату в суміш додаються різні компоненти. Так, 1 ч. л. солі у суміші закріплює колір індиго. Розводячи суміш, воду при бажанні замінюють чорним чаєм, що дає більш яскраву і довговічну забарвлення.

Обидва засоби сушать шкіру голови і повинні використовуватися з обережністю людьми з пересушеними волоссям. Крім солі і чаю, користувачі проводять експерименти з додаванням меду, молока, соку алое і ін

Цікавий факт! У деяких випадках експерименти з додаванням різних компонентів в суміш заважають фарбі закріпитися на волоссі і проявитися максимально яскраво.

5. Після нанесення фарби

Наносячи на волосся фарби Khadi (Кхаді), уважно стежать за температурою суміші. Вона постійно повинна бути теплою, для цього її періодично підігрівають або ставлять ємність з сумішшю в чашку з гарячою водою. Фарбувати волосся слід максимально рівномірно, приділяючи особливу увагу зоні скронь і чола.

Пасма на цих місцях світліше і сивіють раніше, ніж основна маса волосся. Після розподілу кошти на волосся, голову необхідно обернути целофаном, а зверху укутати щільною тканиною або рушником.

6. Час впливу

На кінцевий результат забарвлення впливає те, як довго і при якій температурі фарба впливає на волосся. Час витримки фарби – від півгодини до 2 годин, з урахуванням, що тривалий вплив фарби дає більш темний і насичений колір.

7. Після фарбування

По закінченні визначеного часу, волосся промивається теплою водою без шампуню. Протягом найближчих 1-2 доби не слід мити голову шампунем і вдаватися до укладочным засобів. В іншому випадку колір вымоется з волосся набагато швидше.

Корисні поради професіоналів про процес фарбування

Через деякий час після фарбування волосся у вибраний колір, у користувачів виникає питання: як пофарбувати відросле коріння так, щоб основна маса волосся не потемніла? Професіонали рекомендують підфарбовувати тільки коріння волосся, без нанесення цієї фарби по всій довжині.

Основну масу волосся можна освіжити за допомогою безбарвною фарби.

Повне фарбування голови слід робити принаймні потьмяніння основного кольору по всій довжині волосся.

Якого результату можна очікувати від фарбування волосся фарбою Khadi (Кхаді)

Після фарбування користувачі відзначають, що волосся стали більш об’ємними і «живими», блищать і переливаються на сонці. Крім насиченого, природного кольору, фарба робить волосся більш здоровими і міцними. Володарки пористих волосся помічають, що локони стають більш слухняними і легше піддаються укладанню.

Фарба для волосся Кхаді – це оптимальний вибір для бажаючих зберегти і примножити красу і здоров’я волосся. Різноманітність відтінків дозволяє вибрати підходящий, а перевірені досвідом і часом рекомендації по фарбуванню допоможуть досягти блискучих результатів.

Khadi (Кхаді) фарба для волосся у цьому корисному відео:

Фарби Каді. Інструкція по застосуванню: