Кератин для волосся. Топ-5 засобів

Основним показником здоров’я і привабливості жінки, є розкішні волосся, хоча руйнують їх структуру факторів величезна кількість. Неправильне харчування, нестача вітамінів, стресові ситуації, перепади температури і носіння головних уборів надають згубний вплив на стан волосся.

Найбільш популярним засобом для їх відновлення вважається кератин, застосування якого допоможе надати їм еластичність, м’якість і шовковистість.

Кератин для волосся: яку дію надає

Кератин являє собою білкову речовину, яка складається з ряду амінокислот, сприятливо впливають на якість волосся. Косметичні процедури з його застосуванням володіють лікувальними властивостями і відновлювальний ефект.

Що таке кератин для волосся, купити в аптеці, ціна цього кошти — питання, які цікавлять багатьох жінок і дівчат. Насправді це дуже важлива речовина для волосся і їх здоров’я і краси

На думку косметологів, на відміну від інших професійних засобів, застосування кератину не сприяє руйнуванню структури, а є затребуваним способом по їх оздоровленню.

Негативний вплив зовнішніх і внутрішніх факторів призводить до того, що волосся періодично втрачають кератин. В результаті занадто довгі пасма не можуть заповнити необхідну кількість білка, знаходять ламкість і сухість.

Проведення процесу відновлення передбачає використання певних засобів, що мають у складі молекули кератину, які проникають всередину волосяного покриву і заповнюють всі тріщини і порожнечі.

Покриття кератином поверхні пасм призводить до випаровування спеціального яка розчиняється речовини і полімеризації.

Після інтенсивного лікування волосся перестають завиватися, випрямляються, знаходять міцність і блиск. Під впливом парів утворюється шар, який захищає від зовнішніх впливів. З часом кератин змивається.