Медова маска для волосся в домашніх умовах. Рецепти для відновлення, росту, випадіння волосся

Як відомо, мед володіє безліччю корисних властивостей не лише для організму, а й для шкіри і волосся. У косметології його успішно застосовують для оздоровлення локонів, надання їм сили й краси. Приготувати маску з медом для волосся можна і в домашніх умовах.

Сьогодні ми поговоримо про рецепти масок з медом для вирішення конкретних проблем з волоссям. Кожен рецепт унікальний і подіє потрібним чином на волосся, якщо правильно приготувати суміш маски і правильно її застосовувати.

Рекомендації косметологів по застосуванню медових масок для волосся в домашніх умовах

Приготувати склад вдома власноруч не так складно, як і регулярно їх використовувати. Існує кілька рекомендацій косметологів, які потрібно пам’ятати перед застосуванням медових масок для зміцнення і оздоровлення волосся:

  • Медову суміш слід наносити лише на вимиті чисті сухі локони. Вони повинні бути тільки злегка вологими після попереднього миття голови.

  • Спочатку слід закутати волосся з нанесеною на них медової маскою поліетиленом або надіти косметичну шапочку.
  • Мед, з якого буде виготовлена суміш, потрібно розчиняти у чистій воді кімнатної температури.

Рецепти складів медових масок. Особливості застосування

Класична маска без додаткових інгредієнтів

Медова маска не обов’язково повинна доповнюватися іншими складовими. Чотирма чайними ложками складу медової маски без доповнень необхідно покрити коріння волосся. Потім волосся слід укутати теплим і сухим рушником.

Для ще більшого ефекту краще взяти шарф. Таку маску необхідно тримати не більше 1 години на голові. Потім змити і помити волосся з шампунем.