Як зробити грецьку зачіску на довге волосся. Стильні грецькі укладання

Слово «грецька» асоціюється з поняттями жіночності, краси і гармонії. Адже грецькі богині, статуї, мистецтво були оспівані поетами і майстрами-художниками багато століть. Такі жіночні образи ще в 19 столітті набули популярності в модних напрямках одягу і зачісок.

Як зробити грецьку зачіску на довге волосся так, щоб виглядати привабливо і не витрачати на неї багато часу, буде розглянуто в цій статті.

Цікавий факт! У Стародавній Греції перукарі були рабами і називалися «каламистрами» (від грец. каламис, що означає щипці для завивки). Багаті греки завжди тримали в себе кілька каламистров, виконують різні функції: волосся, завивка, фарбування волосся.

Грецька зачіска на довге волосся: її особливості

Найголовніше перевага такої зачіски — вона абсолютно універсальна, тобто підійде будь-якій жінці незалежно від її віку, форми обличчя і фігури. Для її створення найкраще підходять кучеряве волосся, в ідеалі — з дрібної завивкою або великої спіраллю. Однак навіть власницям прямого волосся не варто засмучуватися.

Як зробити грецьку зачіску на довге волосся і різні її варіанти розглянуто в цій статті далі.

По-перше, існує безліч сучасних способів завити такі кучері, а по-друге, — в останні роки увійшли в моду різні інтерпретації такої зачіски, які виконуються на прямих волоссі.

Для створення грецької зачіски на довге волосся краще всього підходять кучеряві, в ідеалі — з дрібної завивкою або великої спіраллю

Ще однією перевагою грецької зачіски є простота її виготовлення в домашніх умовах і те, що вона виглядає гармонійно практично з будь-яким одягом: будь то костюм для офісу, прогулянка по місту або святкова вечірка.

Грецька зачіска має безліч варіантів, однак, найпопулярніші з них:

  • за допомогою обідка-гумки;
  • «грецький хвіст» з випущеними завитими пасмами;
  • коримбос — «грецький пучок».