Гребінець випрямляч для волосся. Відгуки, ціни електричних гребінців. Фото, відео

Гребінець випрямляч для волосся – корисний прилад в арсеналі для догляду за собою кожної сучасної дівчини.

Не даремно вважається, що красиві доглянуте волосся – це невід’ємна частина жіночої краси. Акуратні, блискучі, довгі або короткі, світлі або темні локони – вони завжди привертають увагу і заворожують.

Щоб зробити волосся красивими, використовують багато способи – починаючи від масок і закінчуючи укладанням. Найбільш часто до укладання «вдаються» володарки неслухняних пасом

Зазвичай застосовують для завивки, але якщо при цьому волосся тонкі, сухі – то проблема посилюється – і про красиве зачісці і здорових пасмах доводиться тільки мріяти.

Що таке гребінець-випрямляч. Принцип дії

Гребінець-випрямляч для волосся є одним із способів боротьби з такою проблемою. Відгуки перукарів про таких расческах в більшості своїй позитивні.

Завдяки використанню таких гребінців волосся менше травмуються, їм практично не наноситься шкоди. Крім того, поліпшується загальний стан волосся менше січеться кінчики, зникає надмірна сухість, з’являється блиск.

Плюсом є і те, що укладання при цьому займає максимум 15-20 хвилин і зберігається надовго. Також при використанні гребінців-випрямлячів можна забути і про пухнастість волосся, їх наелектризованості.

Існують різні види гребінців-випрямлячів від різних виробників. Принцип їх дії схожий.

Електричні гребінці-випрямлячі зручні тим, що з’єднують в собі характеристики звичайної масажної щітки і прасування.

Для досягнення бажаного ефекту волосся потрібно просто розчісувати. У таких расческах передбачена функція іонізації, захист шкіри від опіків, є перемикачі для регулювання потрібної температури.

В основі роботи гребінця-випрямляча – 2 функції. Перша – це нагрівання, друга – випрямлення волосся. В даних приладах є пластини (керамічні), які нагріваються і під впливом цього тепла змінюється структура волосся, вони стають слухняними, гладкими і блискучими.

Так як ця гребінець схожа на звичайну, то в ній теж є зубчики – на їх кінцях розміщені маленькі кульки (силіконові) – завдяки їм при розчісуванні шкіра голови і самі пасма не пошкоджуються.

Обов’язковою умовою для досягнення хорошого результат є правильно встановлена температура гребінця-випрямляча.

Згідно відгуками тих, хто користувався такими приладами, якщо температурний показник надто високий – волосся пошкоджуються (стають занадто сухими, січуться кінчики), якщо дуже низький – ефекту взагалі немає.

Застосовуючи гребінець-випрямляч, краще починати розчісувати волосся знизу вгору і невеликими тонкими пасмами. Це допоможе зробити зачіску більш акуратною і на більш тривалий час зберегти потрібний ефект.