Як виміряти розмір ноги для взуття. Правила і точність виміру розміру ступні

Досить часто при покупці взуття стає актуальним питання про розмір ступні ноги. Тому кожен сучасний дорослих людина має знати, як правильно виміряти розмір ноги і що слід враховувати при примірці нової взуття. Поради експертів в нашій статті будуть актуальними як для дорослих, так і для дітей.

Як виміряти розмір ноги

Щоб знати, як виміряти розмір ноги для взуття, потрібно скористатися наступною інструкцією:

  • Для отримання точних значень необхідно встати на лист картону (паперу) і обвести контур стопи олівцем.
  • На виведеному контурі, використовуючи лінійку, проведіть 2 відрізки. Один в довжину, від найдовшого пальця до п’яти. Другий впоперек на місці найбільшої ширини. Заміряйте свідчення. Це визначить довжину і ширину ноги.

  • Оскільки при створенні взуття розміри мають строгу величину, з різницею в 0,5 мм, при отриманні проміжного значення слід додати кілька міліметрів до отримання відповідного значення, найбільш близького до заміряній результату. Приклад: якщо отримане значення дорівнює 24,2, то слід округлити до 24,5. Ця величина буде радити 37 розміру.
  • Для обчислення повноти ноги потрібно з допомогою сантиметрової стрічки обхопити саму об’ємну частину стопи.
  • Кращий час для вимірювань — вечір. Для найбільшої точності слід робити це влітку. Причина криється в тому, що за весь день нога набрякає і набуває максимальну величину. У спекотну погоду це особливо помітно.
  • Зверніть увагу! Міряти саму ногу не варто, оскільки під час вигинання стопа може стиснутися або розтягнутися, тим самим давши невірний результат.

    Виміряти слід розмір кожної ноги, так як отримані величини можуть істотно різнитися, що створить дискомфорт для людини при носінні взуття. Люди не абсолютно симетричні, тому при отриманні різних результатів за кінцеве значення береться максимальне число.

    Довжина ступні мм. Який розмір ноги для взуття відповідає виміряної довжини. 235 36 240 36,5 255 38,5 250 37,5 260 40 257 39 270 41