Зачіска на коротке волосся швидко і красиво. Кращі варіанти і як виконувати

Принципи створення красивих зачісок на коротке волосся

Укладка короткого волосся дає можливість приміряти безліч різних образів. Всупереч стереотипам, стрижка не перешкода для створення жіночною, романтичної зачіски. Сьогодні жінка виглядає стильно, якщо, на перший погляд, на створення її укладання пішло всього кілька хвилин.

Набирає популярність відмова від еластичних гумок, принаймні, їх не повинно бути видно. Останні модні тренди: природність, жіночність, легка недбалість.

Існує кілька ключових принципів створення зачіски:

Індивідуальна особливість волосся Тонкі, слабкі або рідкісні волосся завжди мають потребу в додатковому обсязі. Які інструменти потрібні для укладання Мінімальний набір містить: гребінці з дрібними і великими зубами, бігуді, праску або плойку, щипці для локонів, щипці для гофре. Що можна використовувати для прикраси Практично будь-яку зачіску на короткому волоссі можна швидко і красиво декорувати стрічками, квітами, шпильками з камінням, стразами або намистинами.

Щоб красиво укласти волосся, можна сходити до професійного перукаря, але створення зачіски своїми руками дозволить втілити в життя власні фантазії.

Якщо знати ази, то навіть в домашніх умовах реально зробити стильну і красиву зачіску на кожен день або на свято.

Романтичний вінок

На коротких волоссі красиво виглядає зачіска «Романтичний вінок», швидка і стильна укладка підійде для будь-якого випадку.

Спочатку всю масу волосся треба зволожити і розділити на дві частини прямим або боковому пробору. Спереду, від початку проділу, з кожної сторони згортають довгий джгут, підбираючи пасма навколо особи. Джгут може закінчуватися на рівні вуха або йти до самої шиї – це залежить від довжини стрижки.

Хвости і решту волосся ззаду скручують у такі ж джгути, накладають один на одного, утворюючи цілісний «вінок». Щоб волосся не расплетались, їх потрібно закріпити невидимками.

Вибилися локони надають образу легкості і романтики, їх фіксують лаком, а великі локони або чубок краще підколоти вздовж «вінка».

Важливо знати! Зачіска буде виглядати природно, якщо невидимки і шпильки будуть підібрані під колір волосся.

«Романтичний вінок» відкриває обличчя і не підійде для жінок в круглою формою обличчя. Зачіску прикрашають квітами, стрічками, красивими шпильками.