Весняні зачіски для дівчинки на довге волосся, фото

Коли зима, нарешті, йде, вона забирає з собою необхідність носити теплі речі і головні убори. Їй на зміну приходить весна, а це саме час внести зміни в звичний стиль. Крім зміни гардеробу на більш яскравий і легкий, не можна не подбати про внесення змін у зовнішній вигляд волосся. Ніхто не каже, що треба терміново йти в салон для кардинальної зміни іміджу – перефарбовувати волосся в яскраво-рожевий або яскраво-червоний колір і змінювати довжину. Можна просто поекспериментувати з укладанням і зробити легкі весняні зачіски.

Але щоб такі зачіски виглядали добре, обов’язково потрібно стежити за здоров’ям своїх волосся. Їх потрібно регулярно підрівнювати, робити лікувальні процедури, використовувати масло та термозахисні засоби. Влітку і взимку оберігати від висушування і надягати головний убір, на пляжі наносити спеціальну сонцезахисну косметику. Крім того, слід стежити за збалансованістю свого харчування, приймати вітаміни і мікроелементи. Тоді волосся будуть виглядати розкішно.

Взимку, коли на голові доводиться носити шапку, а волосся до того ж ще й електризується, складно робити якісь химерні та незвичайні зачіски, так як вони дуже швидко втрачають свій привабливий вигляд. Просто шкода даремно втраченого часу. І здавалося б, теплу пору року – найкраща пора для експериментів. Однак сучасні модні тенденції говорять про те, що слід носити прості укладання, які будуть виглядати максимально природно.

Щоб зробити найбільш природні локони на довге волосся, слід на ніч заплести косу, а вранці її розплести. Звичайно, волосся повинні бути вологими, інакше необхідні хвилі не вийдуть. Якщо ж вони будуть занадто мокрими, то можуть не встигнути просохнути до ранку, тоді нічого не вийде. Щоб така природна зачіска протрималася весь день, варто скористатися лаком для волосся.

Взагалі, весна і літо – час для веселих кучериків, і тенденції це підтверджують. Тому власницям зухвалого баранчика на голові не варто витрачати багато часу на випрямлення волосся. А тим, у кого прямі волосся, варто взяти на озброєння такий спосіб швидкої і модною укладання. Кучері можуть бути якими завгодно. Допускаються великі красиво завиті локони, так і дрібні, завзяті. При цьому волосся не варто прибирати в якусь зачіску, вони повинні бути розпущеним – це обов’язкова умова.Ще однією актуальною зачіскою можна назвати поєднання прямого проділу і тоненьких кісок. Їх може бути всього декілька штук в хаотичному порядку. Отакий стиль хіпі відмінно поєднується з довгими спідницями, легкими сукнями і сарафанами. Тепла погода, зелене листя дерев і квіти створюють настрій безтурботності, що найбільш природним чином відбивається в створюваному образі.

Не варто забувати про хвости. Останнім часом з’явилася мода на два хвостики. Таку зачіску легко зробити. Але якщо для дівчинки більше підійдуть високо розташування хвости, то для більш старших дам строго рекомендується робити два низьких хвоста. При цьому зачіска повинна мати елементи строгості. Вона повинна виглядати по-дорослому. Можна на голову надіти строгий обідок.

Також не втрачає актуальності і кінський хвіст. Він може бути високим і низьким. Якщо зачіска буде гладкою – взагалі ідеально. Для цього потрібно використовувати спеціальні, випрямляють волосся, засоби для укладки і плойку.

Після того, як волосся будуть витягнуті, їх потрібно зібрати в хвіст і зафіксувати тоненькою гумкою. Потім її потрібно зробити невидимою. Це дуже просто, потрібно взяти одну невелику пасмо волосся і обмотати її поверх гумки, внизу зафіксувати невидимкою.

Хвіст ще можна замінити на пучок або косу. Така зачіска підходить для ділового стилю. Але вона може бути використана і для відвідування світських заходів і вечірніх виходів. Гладких волосся можна додати яскравий аксесуар, і укладання буде виглядати вже зовсім інакше.

Хто не встиг досі оволодіти мистецтвом плетіння кісок, варто зайнятися цим в непогожі зимові вечори. Так як ця ультрамодна тенденція не скоро вийде з моди. Та й що може бути простіше романтичних кісок, з використанням яких можна створювати легкі та повітряні образи. З їх допомогою можна робити обідки, незвичайні варіації Мальвінкі. Так і способів плетіння існує досить багато.

Так як плетіння дає можливість створювати просто казкової краси шедеври, їх стали часто використовувати для весільних зачісок. В якості прикрас можна додавати квіти, великі яскраві шпильки, бантики.

Зачіски бувають найрізноманітнішими, можна експериментувати і укладати волосся завжди по-різному. Але варто мати декілька фірмових варіантів швидкого додання краси волосся. Для цього слід приділити деякий час тренувань, після яких красива зачіска завжди стане окрасою зовнішності незалежно від сезону.