Професійні фарби для волосся. Список брендів, переваги і недоліки

З кожним роком індустрія краси підносить своїм шанувальницям більш різноманітні і вдосконалені засоби по догляду за собою.

Особливим попитом останнім часом користується продукція, призначена для професійного фарбування волосся. Але широкий асортимент популярних фарб лише вводить деяких представниць прекрасної статі в оману.

Не варто впадати у відчай! Стаття дозволить dам вивчити особливості та характеристику засобів, що входять в список найбільш якісної продукції кількох держав.

Іспанія

Країна славиться не тільки яскравими пляжами і чарівними гірськими хребтами, але і списком брендів професійними фарбами для волосся.

У серце перлини Піренеї здійснюється виробництво ряду марок, які можна побачити і на прилавках нашої Батьківщини.

«Periche Personal»

Цей засіб зарекомендував себе як одне з найкращих на міжнародному ринку декоративної косметики.

«Periche» сприяє якісному фарбуванню кожної пасма, висвітлюючи натуральний колір волосся на 3-4 тони. Ідеально підходить для маскування сивини.

Популярний бренд, до всього іншого, володіє відносно демократичним цінником. В складі повністю відсутні сполуки аміаку.

Покупці відзначають хороший ефект, який зберігається на термін до 8-9 тижнів.

Середня ціна: 320-370 руб.

«Salerm Cosmetica»

Продукція інший іспанської марки трохи поступається за своїми можливостями попередньої лінії фарб, але це не заважає їй впевнено триматися на гідному рівні.

По відношенню до «Salerm» здійснюється посилений контроль, який є гарантом безпеки споживача. Також вироблялися багатоступінчасті серії тестів, які підтвердили високу ефективність засобів.

В основі фарби міститься барвник під назвою кортекс – основний діючий компонент, який при безпосередньому проникненні всередину волоса займає стійку позицію, забезпечуючи довготривала дія «Salerm». Аміак відсутня.

Середня ціна: 450-750 руб.