Відтінки фарби для волосся «Естель Професійна». Палітра кольорів

Сучасні фарби для волосся Estel», як і многая інша косметична продукція бренду, користуються популярністю у жінок різних вікових груп.

У лінійці «ESTEL» присутні 2 групи: «PROFESSIONAL» (професійна фарба) і не професійна. Обидві вони успішно зарекомендували себе і успішно використовуються в салонах краси і для домашнього фарбування.

Великий вибір відтінків фарби для волосся «Естель Професійна», палітра її дає можливість експериментувати з будь-якими варіантами нового образу, вибираючи будь-які, навіть найсміливіші насичені тону або кольору, наближені до натуральних.

 

Переваги фарби «Естель Професійна»

Не секрет, що успіх фарб тієї чи іншої фірми визначається використанням продукту в професійному середовищі провідних візажистів, косметологів та перукарів.

Завдяки великій кількості відтінків (містить 350 відтінків), бездоганній якості фарби, стійкості і інших переваг, фарби «Estel PROFESSIONAL» задовольняють найвибагливіших майстрів в перукарському мистецтві і звичайних покупців.

Компанія випускає кілька серій фарб для волосся, які підійдуть для зафарбовування сивини, оновлення кольору і повної зміни іміджу.

Підбираючи для себе відтінки фарби для волосся «Естель Професійна», палітра кольорів допоможе вам з вибором.

Склад фарб

Відтінки фарб для волосся «Естель Професійна» розробляються на власній науковій базі виробника, тому в догоду жінкам було створено величезну кількість різноманітних квітів у палітрі.

Бренд стежить за якістю фарб і постійно вдосконалює складу.

Додатковою перевагою професійної лінійки є наявність у складі системи «color reflex» для закріплення кольору.

В результаті відтінок тримається довше, ніж при використанні інших барвників.

 

Крім самого барвника, в упаковці міститься бальзам з маслом какао, який доглядає за волоссям і мінімізує шкідливий вплив фарби. Також для догляду за пасмами виробник доповнює пакет біо-комплексом з кератинами і вітамін В5, корисними для структури волосся.

Крім хімічних компонентів, до складу фарб входять екстракти лікарських рослин і натуральні масла, які насичують волосся вітамінами, роблять їх м’якими і слухняними.

Також у складі присутні кондиціонуючі речовини, які відповідають за шовковистість і легке розчісування.