Стрижки для тонкого волосся без укладання. Модні варіанти сучасних стрижок

Доглянуте волосся – гарантоване увагу з боку чоловіків. Комусь пощастило — їх природа наділила пишною шевелюрою, а ось для тонкого волосся доводиться ретельніше підбирати зачіски, щоб вони красиво виглядали без укладання.

Кращі зачіски для коротких тонких волосся без укладання

Створюючи зачіску жінці, досвідчений майстер завжди враховує тип її волосся. Для тонких пасм існує багато цікавих моделей, здатних зробити жінку чарівною.

Піксі — стильно і незвично!

Ця модель міцно зайняла позицію лідера в стрижках на коротких волоссі. При простоті її виконання виходить елегантна зачіска, не вимагає укладання. Для «піксі» характерне пошарове зняття пасм, при цьому їх довжина підбирається індивідуально.

На маківці волосся лежать пишною «шапочкою» завдяки округлому оформлення пасм. Для потиличної зони характерна мінімальна довжина волосся.

Самі модні стрижки для тонкого волосся без укладання ми розглянемо в нашій статті

Вуха завжди відкриті, а чубчик оформляється, виходячи з побажань самої клієнтки і типу обличчя. При цьому і короткий чубчик, і пасма до брів добре виглядають як на худышках, так і у жінок з повною зовнішністю.

Боб

Популярність цієї стрижки тримається протягом багатьох років – її прихильницею була сама Коко Шанель. У зачісці приваблює простота моделі і можливість зробити її в домашніх умовах.

  • Для початку вимите волосся розчісують у напрямку від маківки до потилиці і з боків.
  • Стрижка починається з маківки, саме тут визначається потрібна довжина пасм (вона не повинна перевищувати 18 см).
  • Рухаючись від маківки в напрямку чубчика, кожну нову пасмо рівняють за попередній.
  • Після тім’яної зони переходять до скроневим ділянок, діючи таким же способом, потім переміщаються на потиличну.

Закінчивши всі основні дії, приступають до вирівнювання контуру, намагаючись дотримуватися симетричність. Завершальним акордом стає філіровка спеціальними ножицями (цю роботу краще довірити подрузі).