Руді відтінки волосся фото і назва фарби. Палітра Лореаль, Естель, без червоності

Зухвалість і пристрасть, буйство і неприборканість, індивідуальність і привабливість – такі риси характеру зазвичай приписують тим, хто має вогненно-рудою шевелюрою. «Поцелованные сонцем» люди асоціюються з радістю, оптимізмом, позитивним поглядом на життя і здатні завоювати загальну увагу.

Представлені в статті руді відтінки відтінків для волосся (фото і назва фарби) допоможуть знайти той тон, який прикрасить образ і додасть в нього зухвалої сміливості і оригінальності.

Руде волосся: кому піде такий відтінок

Старовинні легенди і повір’я свідчать, що власниці рудої шевелюри є ні ким іншим, як відьмами – таємничими, спокусливими і небезпечними чаклунками, перед чарами яких не встоїть жоден чоловік.

Представлені в статті руді відтінки волосся (фото і назва фарби) допоможуть знайти той тон, який прикрасить образ і додасть в нього зухвалої сміливості і оригінальності.

Сучасні жінки теж хочуть володіти секретом зваблювання, тому наважуються змінити звичний імідж, щоб стати більш привабливими, виразними і привабливими. Але як вибирають одяг для різних типів фігури, так підбирають і руді відтінки за типом обличчя, кольором шкіри і рогівки очей. Ці параметри сильно впливають на вибір «правильної» фарби.

якщо використовувати золотисту групу рудих відтінків (фото і назви фарб дивіться далі), то Локони, ніби дорогоцінний метал, переливаються на сонці, надаючи вигляду жінки схожість із справжньою богинею.

Тому одного бажання змінити колір волосся на вогненний мало, потрібно врахувати всі критерії і зупинитися на найкращому відтінку, благо, їх на косметичному ринку величезна кількість: від більш спокійних золотистих до кричущих червоних і махагоновых.

Руді відтінки волосся (фото і назва фарби нижче) мають широку палітру.

А ось кому найбільш підходять:

    • сміливим і енергійним натурам: яскравий образ виділяє з натовпу, тому тихі, скромні, сором’язливі дами будуть почувати себе некомфортно;
    • людям з важким підборіддям і видатною щелепою: вогняні відтінки роблять риси обличчя м’якше і більш плавними;

 

  • власникам зелених і яскраво-блакитних очей: вони набувають візуальну ясність і глибину на обличчі, обрамленому яскравими волоссям;

     

  • людям, що мають гладку, здорову шкіру без недоліків: великі капіляри, подразнення, висипання, пігментні плями на тлі червоних волосся стають більш помітними, що передбачає використання тональних і маскувальних засобів;
  • віковій групі до 45 років: молоденьким дівчатам рудий додає ще більше чарівності, в той час як вигляду зрілих жінок може додати небажану вульгарність.