Шкідливий ботокс для волосся. Як він впливає на волосся, як часто можна застосовувати

«Ботокс для волосся» — це інноваційний засіб, з допомогою якого відновлюється краса і здоров’я пошкодженого волосся. У процесі застосування ботоксу локони насичуються поживними речовинами, стають блискучими, міцними, набувають обсяг, легко укладаються. Крім цього зміцнюють коріння волосся, а значить, вирішується проблема випадання локонів.

Основний склад сироватки «ботокс для волосся»

Шкідливий «ботокс для волосся» — щоб це зрозуміти, потрібно детальніше ознайомитися з засобами, які застосовуються для цієї процедури. А також дізнатися все про технологію її виконання.

Шкідливий ботокс для волосся ми докладно розповімо в нашій статті

До складу сироватки ботокса входять такі діючі компоненти, як:

  • Вітаміни;
  • Амінокислоти;
  • Гіалуронова кислота;
  • Еластин;
  • Кератин;
  • Екстракт алое віра;
  • Екстракт зеленого чаю;
  • Косметичні масла;
  • Молочна кислота;
  • Віддушка.

Ще одним важливим складовим є спеціальна молекула Інтра-силан, яка під дією води, що обволікає волосся, заповнює пошкодження і мікротріщини. А після випаровування води, перетворюється в пружне речовина в стержні, зміцнюючи і утолщая його.

Всі ці компоненти, при правильному використанні, благотворно діють на стан локонів, а значить шкоди від ботокса для волосся виключений, за дотримання технології застосування!

Існує кілька найбільш популярних марок кошти для ботокса волосся:

Марка кошти Опис L’oreal

  Серія Fiberceutic. Складається із сироватки в ампулах і маски. Містить велику кількість активних компонентів, одним з яких є касторове масло. Вимагає тривалого теплового впливу. Виробник обіцяє збереження ефекту до 2,5 місяців.

  Honma Tokyo Найкраща марка, на думку перукарів. Склад цих коштів найсприятливіший для волосся, а ймовірність заподіяної шкоди від ботокса для волосся – мінімальна. Kallos Hair Botox Складається із сироватки з переважаючими компонентами в складі — кератином і гіалуронової кислотою, які глибоко живлять і зволожують волосся. Серед засобів цієї марки є кошти, які можна використовувати самостійно вдома.

Цікавий факт: «ботокс для волосся» і ботулотоксин (ботокс, який використовується в боротьбі з ознаками старіння шкіри) — це абсолютно різні засоби. Однакову назву — не що інше, як маркетинговий прийом.

Сама салонна процедура «ботокса для волосся» схожа з такими процедурами, як екранування і ламінування. Тільки на відміну від них, ботокс надає на локони не тільки візуальний ефект, але і бореться з багатьма проблемами їх здоров’я.