Помаранчеві квіти – назви, фото та описи (каталог)

Помаранчеві квіти: назви, фото та описи (каталог)

Помаранчевий – колір вогню, сонця, тепла та невичерпної енергії. Він бадьорить, надає сил і просто піднімає настрій. Так само чарівним ефектом мають і помаранчеві квіти. А щоб тобі було простіше зорієнтуватися в їхньому різноманітті, лови великий каталог з фото та назвами!

Садові оранжеві квіти

Помаранчеві квіти в саду дивовижно контрастують із яскравою зеленню. Вони повністю самодостатні у монокомпозиціях, але водночас добре поєднуються і з іншими рослинами.

Оксамити

Ну їх то ти точно напевно дізнаєшся завжди і скрізь! Крім невибагливості, універсальності та здатності вижити майже в будь-яких умовах, чорнобривці ще й дуже різноманітні.

Оксамити

Іріс

Іриси – це не тільки всі відтінки синього та фіолетового, адже у них напрочуд багата кольорова палітра. Помаранчеві сорти приваблюють строкатим забарвленням пелюсток.

Ірис

Віола

Помаранчеві сорти віоли виглядають ще яскравіше за рахунок того, що її пелюстки завжди пофарбовані щонайменше у кілька відтінків. Віола гарна на клумбах, у вертикальному озелененні та будь-яких композиціях.

Віола

Лапчатка

Розлі чагарники перстачу розростаються до 1,5 м, залежно від сорту. Бутони насиченого відтінку зібрані у великі хуртов’яні суцвіття, але іноді зустрічаються й види з одиночними квітками.

Лапчатка

Гайлардія

Яскравий представник сімейства айстрових часто зустрічається на клумбах і вздовж бордюрів. Особливо ефектні рослі майже метрові сорти з двоколірними пелюстками.

Гайлардія

Газанія

Її ще називають африканською ромашкою, і вона справді схожа. Тільки от суцвіття дуже великі та яскраві, з ефектною шовковистою поверхнею пелюсток.

Газанія