Помаранчеві квіти – назви, фото та описи (каталог)

Помаранчеві квіти: назви, фото та описи (каталог)

Помаранчевий – колір вогню, сонця, тепла та невичерпної енергії. Він бадьорить, надає сил і просто піднімає настрій. Так само чарівним ефектом мають і помаранчеві квіти. А щоб тобі було простіше зорієнтуватися в їхньому різноманітті, лови великий каталог з фото та назвами!

Садові оранжеві квіти

Помаранчеві квіти в саду дивовижно контрастують із яскравою зеленню. Вони повністю самодостатні у монокомпозиціях, але водночас добре поєднуються і з іншими рослинами.

Оксамити

Ну їх то ти точно напевно дізнаєшся завжди і скрізь! Крім невибагливості, універсальності та здатності вижити майже в будь-яких умовах, чорнобривці ще й дуже різноманітні.

Оксамити

Іріс

Іриси – це не тільки всі відтінки синього та фіолетового, адже у них напрочуд багата кольорова палітра. Помаранчеві сорти приваблюють строкатим забарвленням пелюсток.

Ірис

Віола

Помаранчеві сорти віоли виглядають ще яскравіше за рахунок того, що її пелюстки завжди пофарбовані щонайменше у кілька відтінків. Віола гарна на клумбах, у вертикальному озелененні та будь-яких композиціях.

Віола

Лапчатка

Розлі чагарники перстачу розростаються до 1,5 м, залежно від сорту. Бутони насиченого відтінку зібрані у великі хуртов’яні суцвіття, але іноді зустрічаються й види з одиночними квітками.

Лапчатка

Гайлардія

Яскравий представник сімейства айстрових часто зустрічається на клумбах і вздовж бордюрів. Особливо ефектні рослі майже метрові сорти з двоколірними пелюстками.

Гайлардія

Газанія

Її ще називають африканською ромашкою, і вона справді схожа. Тільки от суцвіття дуже великі та яскраві, з ефектною шовковистою поверхнею пелюсток.

Газанія

Календула

Саме та квітка, без якої не могла обійтися ця добірка! Календула – це не тільки красиво, а ще й дуже корисно, адже її екстракт активно використовується навіть в офіційній медицині.

Календула

Лілейник

Лілейник тільки здається дуже екзотичним та делікатним. Він легко витримує будь-які несприятливі умови, зовсім невимогливий і розпускається дуже великими бутонами-одноденками.

Лілейник

Настурція

Настурція з її лійчастими дзвіночками – це сильна і росла ліана, яку при цьому можна виростити зовсім по-різному. Бувають звичайні та махрові сорти.

Настурція

Ешшольція

Друга назва цієї рослини в наших широтах – каліфорнійський мак, і вони справді схожі. У сонячні дні ешшольція розкриває свої бутони з пелюстками, що нагадують крихкі крила метелика.

Ешшольція

Цінія

Мексиканська квітка вражає різноманітністю.Висота різних видів варіюється від 20 см до 1 м. Пухнасті суцвіття розпускаються в першій половині літа.

Цінія

Геліхрізум

Можливо, ти знаєш цю квітку під назвою «безсмертник». Геліхрізумне тільки ефектний і невибагливий, але ще й не в’яне з кінця весни до жовтня.

Геліхрізум

Габрантус

Цибулева садова культура висотою близько 50 см трохи нагадує крокус. На кожному квітконосі розпускається до 3 бутонів діаметром близько 5-6 см.

Габрантус

Немезія

Ця африканська квітка особливо полюбилася садівникам за його безперервне та невпинне цвітіння. Перші бутони розпускаються на початку літа, і далі німезія прикрашатиме ділянку до заморозків.

Немезія

Геленіум

Ще один класичний представник айстрових із яскравими помаранчевими суцвіттями-кошинками. Геленіум легко впізнати за дуже опуклою кулястою серединкою темнішого відтінку.

Геленіум

Кімнатні оранжеві квіти

Помаранчеві квіти на підвіконні наповнюють кімнату відчуттям затишку та домашнього тепла.Розповідаємо, на які види варто звернути увагу насамперед!

Клівія

Клівія відноситься до амарилісових, але при цьому замість цибулини у неї сильне кореневище. Овальне глянсове листя чудово відтіняє помаранчеві суцвіття.

Клівія

Бегонія

Кімнатна помаранчева бегонія існує далеко не одна, але ми радимо звернути увагу на Елатіор. Це бульбовий гібрид, який цвіте з осені та всю зиму.

Бегонія

Стреліція

Напрочуд гарна кімнатна квітка, про яку знають далеко не всі квітникарі. Оригінальні суцвіття нагадують казкову райську птицю.

Стреліція

Стрептосолін

Витончені бутони стрептосолену зібрані в об’ємні суцвіття-грона. Це чагарник, який прекрасно наростає на будь-яку опору при достатній кількості тепла і світла.

Стрептосолен

Кросандра

Чарівний тропічний чагарник приваблює блискучим, наче покритим воском листям і витонченими оранжевими суцвіттями.У кімнаті кросандра цвіте майже цілий рік.

Кросандра

Айлостера

Декоративний квітучий кактус приваблює своїми великими лійчастими бутонами насиченого оранжевого кольору. При належному догляді айлостера цвіте двічі на рік.

Айлостера

Лантана

Строкаті суцвіття лантани зібрали в собі всі відтінки оранжевого, жовтого та червоного. Компактний округлий кущик виростає до 50 см та кольору по півроку з кінця весни.

Лантана

Шафранна калатея

Цей вид калатеї декоративний у всіх своїх проявах. Тут і красиве темно-зелене листя, і яскраві оранжеві квітки химерної форми на довгих квітконосах.

Шафранна калатея

Каланхое Блоссфельда

Один із найпопулярніших видів декоративного каланхое радує різноманітністю відтінків. Знайшлися серед них і яскраві оранжеві сорти. Це чудовий вибір для вирощування у півтіні.

Каланхое Блоссфельда

Абутілон

Абутилон – ще одна квітуча кімнатна рослина, сорти якої зібрали всі відтінки від блідо-жовтогодо червоного та малинового. Звичайно, помаранчеві серед них також є.

Абутілон

Гіпоцирту

Незвичайна ампельна рослина цвіте щовесни. Акуратний блискучий кущик на перший погляд може навіть здатися штучним. Гіпоцирту любить частий полив та високу вологість.

Гіпоцирту

Епідендрум

Це пишноквітуча, але при цьому не дуже примхлива орхідея. На одному кущику одночасно розпускається більше десятка яскравих об’ємних суцвіть.

Епідендрум

Нематантус

Екзотичний гість із Південної Америки давно влаштувався у наших квартирах. Але пам’ятай, що нематантус – теплолюбна рослина, яка потребує зимового періоду спокою.

Нематантус

Тунбергія

Тунбергія відразу впадає у вічі саме завдяки своїм великим помаранчевим квіткам з темною контрастною серединою. На літо її можна сміливо винести на балкон чи вулицю.

Тунбергія

Гіппеаструм

Гіппеаструм – дуже гарна цибулина для вирощування в кімнаті. Існує кілька сотень його різновидів, включаючи помаранчеві та двокольорові.

Гіппеаструм