Зелені яблука – найкращі сорти зелених яблунь з назвами та фото (каталог)

Зелені яблука: найкращі сорти з назвами та фото (каталог)

Зелені яблука багаті на вітаміни та корисні мікроелементи. Особливо в них багато вітаміну С, про що легко здогадатися завдяки кислинці смаку. Але вибір не обмежується парою-трійкою популярних видів. Так що тримай цілий каталог найкращих сортів зелених яблунь із назвами та фото!

Літні сорти зелених яблунь

Літні яблуні дають урожай у розпал літа. Вони погано зберігаються, але до зберігання зазвичай і не доходить, адже після зими так хочеться свіжих фруктів!

Димчастий аркад

Ранній сорт дає гарні апетитні плоди вагою до 100 г. Їх використовують у свіжому вигляді, тому що для зберігання та заготівлі вони не підходять.

Димчастий аркад - Літні сорти зелених яблунь

Біле астраханське

Кисло-солодкі яблука з білою м’якоттю важать в середньому від 100 до 200 г. Дерева досить чутливі до морозів, тому вимагають дбайливого догляду.

Біле астраханське - Літні сорти зелених яблунь

Білий налив

Класичний літній сорт, який дає рівні округлі плоди, хороші у свіжому вигляді та заготовках. Яблуня починає плодоносити через 5-6 років.

Білий налив - Літні сорти зелених яблунь

Літнє біле

Кисло-солодкі яблука з жовтуватою м’якоттю начебто трохи плескаті. Плоди хороші у свіжому вигляді та у переробці, але використовувати їх треба відразу.

Літнє біле - Літні сорти зелених яблунь

Сонце біле

Округлі плоди дозрівають на початку літа і важать від 100 до 200 г. Вони майже не придатні для зберігання, зате з них виходить чудове повидло, варення та десерти.

Сонце біле - Літні сорти зелених яблунь

Осінні сорти зелених яблунь

Осінні яблука вже краще лежать і їх можна «розтягнути» до зими. Дозрівають вони десь у вересні, коли на вулиці ще досить тепло та сонячно.

Антонівка

Безперечний лідер серед осінніх сортів радує ароматними зеленими плодами, які поступово жовтіють у міру зберігання. Смак Антонівки сповна розкривається приблизно через місяць після збирання.

Антонівка - Осінні сорти зелених яблунь