Весняні первоцвіти – назви, фото та описи (каталог)

Весняні первоцвіти: назви, фото та описи (каталог)

Коли після зими хочеться скоріше побачити хоч якісь кольори та фарби, весняні першоцвіти завжди приносять подвійну радість та задоволення. А з нашим каталогом ти точно зможеш їх розрізняти!

1. Галантус

Ти, напевно, знаєш галантус під назвою пролісок, про який складали багато казок та легенд. Проліски цвітуть близько місяця і не бояться похолодань.

Галантус

2. Морозник

Гірська жовтцева квітка, яку ще називають зимівником, особливо любить гірські регіони. Він віддає перевагу тіні і легко переносить заморозки, за що його і полюбили садівники.

Морозник

3. Примула

Десятки різновидів примули примітні раннім та довгим цвітінням. Головна перевага саме у різноманітності сортів та кольорів.

Примула

4.Барвінок

Зворушливі синьо-фіолетові квіти барвінків не дарма теж стали частими гостями казок. Рослина швидко розростається та розповзається по землі, і у квітні густо покривається бутонами.

Барвінок

5. Крокус

Більшість із десятків різних сортів крокусів розпускається ранньою весною. У різних країнах їх ще називають шафраном чи зефераном.

Крокус

6. Ірідодиктіум

За складною назвою ховається один з різновидів ірису, причому дуже гарного та ароматного. Але май на увазі, що іридодиктум дуже крихітний і зростає близько 10 см.

Ірідодиктіум

7. Першоцвіт довгострілковий

Цей мешканець вологих місць воліє рости біля водойм або навіть навколо боліт. Рожеві або фіолетові квіти зібрані в об’ємні суцвіття. До речі, це один з найрідкісніших видів, що ретельно охороняються в добірці.

Первоцвіт довгострілочний

8. Тюльпан

Тюльпани і без того весняні квіти.А їх дикі побратими в природі розпускаються ще раніше культурних. Причому їх також існують десятки, а то й сотні.

Тюльпан