Модні жіночі зачіски на довге волосся – фото

У жаркий літній час кожній дівчині хочеться виглядати особливо неповторно, яскраво і чудово, модно і різноманітно. А що краще доповнить актуальний цибулю, як зачіска. Які ж жіночі зачіски на довге волосся в тренді?

Жіночі зачіски з ефектом мокрого волосся на довге волосся

Стилісти давно рекомендують власницям довгих локонів взяти на озброєння зачіски з ефектом мокрого волосся – вони легкі у виконанні і виглядають дуже стильно, навіть виконані своїми руками.

Алгоритм дій для виконання мокрих зачісок приблизно наступний:

 

  • Вимити і підсушити волосся;
  • На вологе волосся нанести моделюючий засіб;
  • Сформувати зачіску за допомогою рук або бігудей;
  • Висушити до повного висихання;
  • Зафіксувати лаком.

 

Але є кілька нюансів. Дівчатам з прямими волоссям краще підсушувати пасма за допомогою фена, а от власниця кучерявого і неслухняного волосся рекомендується користуватися рушником, у крайньому випадку феном з дифузором, інакше кучерики распушатся, і домогтися бажаного ефекту не вдасться.

Не менш важливо правильно підібрати засіб для укладання. Зараз представлений величезний вибір різноманітних косметичних засобів.

Для довгого волосся краще всього використовувати пінки і гелі:

  • Пінка – легке укладочное засіб, не склеює волосся.

Якщо на завершальному етапі сушити пінку з допомогою фена, то вона повністю висохне, що сильно зіпсує кінцевий результат. Тому при використанні пінки, досушувати волосся краще природним чином.

  • Гель допомагає створити на довгому волоссі більш структуровану зачіску.

Краще використовувати спеціальний гель для ефекту мокрого волосся, тим більше, що зараз його випускають як професійні марки, так і більш доступні бренди.

При нанесенні укладальних засобів будьте акуратні. Занадто велика кількість гелю або пінки перетворить стильні «мокрі» волосся брудні і сальні.

Особливо уважними при використанні укладальних засобів доведеться бути блондинкам, т. к. невеликий перебір у брюнеток підкреслить колір, а у блондинок тільки зіпсує акуратність.

Вибираючи лак, орієнтуйтеся на тип волосся. Для прямих локонів потрібно лак сильної фіксації, тоді як для кучерів цілком достатньо лаку середньої фіксації, не дуже стійкий.

Не варто обмежуватися лише створенням локонів, дуже елегантно і незвично виглядають хвости з ефектом мокрого волосся на прямих волоссі.