Зачіска в грецькому стилі на середні і довгі волосся, з обідком, весільна, фото

Грецькі богині завжди асоціюються з жіночністю і красою. Образи їх тендітні і повітряні, вони є прикладом для наслідування. Крім того, давньогрецька культура займає вагоме місце в сучасному світі. Тому не дивно, що багато дизайнери черпають в ній натхнення. Звичайно, і в чарівному світі перукарської майстерності зачіска в грецькому стилі є дуже актуальною.

Варіантів виконання таких укладок існує нескінченна безліч. Зачіски можуть бути зовсім простими або мати дуже складну конструкцію. Часто використовуються різні способи плетіння. Локони можуть бути підняті повністю або частково. Варіант укладання багато в чому залежить від випадку і одягу, під яку вона робиться. Практично для будь-якого випадку можна підібрати підходящу зачіску в грецькому стилі.

Щоб зробити найпростішу зачіску на середні волосся, потрібно витратити зовсім небагато часу. Спочатку пасма потрібно завити і зробити невеликий начісування. Потім зібрати у високий хвіст, туго зав’язавши його гумкою, розправити локони. На голову надіти елегантну пов’язку. Взагалі, пов’язка часто використовується при створенні грецьких зачісок. Так як вона значно полегшує процес її створення. Досить часто використовуваним аксесуаром в такому типі зачісок є обідок.

Для того, щоб зробити зачіску при використанні грецької пов’язки, потрібно трохи начесать волосся в області верхівки, попередньо завдавши на них мус. Потім потрібно надіти пов’язку і почати акуратно закручувати пасма, фіксуючи їх невидимками.

Щоб зачіска не розвалилася занадто швидко, слід скористатися лаком для волосся. Таку просту укладку можна використати на кожен день. А якщо трохи подумати над декоративним оформленням, то вона цілком підійде і для особливого випадку. Живі квіти будуть, як не можна краще, вони зроблять образ ніжним і романтичним. Найпоширенішими квітами, які використовують для прикраси грецьких зачісок, є лілії і орхідеї.

Також використовуються в якості аксесуарів шпильки з камінням, незвичайні гребені, красиві пов’язки, стрічки та обідки. Без них взагалі не обійтися, якщо мова йде про полураспущенных зачіски на довге волосся. Такі укладання обов’язково варто доповнювати незвичайними прикрасами.

У зачісках з обідком можна використовувати плетіння. Крім косичок різної складності не варто забувати про джгутиках і канатиках. У виконанні вони дуже легкі, але виглядають не менш ефектно. Крім того, плетіння, пов’язки і обідки стануть незамінними при створенні зачіски в грецькому стилі на короткі волосся.

Говорячи про грецьких зачісках, варто згадати відому грецьку косу. Технологічно вона плететься, як колосок або як французька коса, якщо потрібно виконати зворотне плетіння. Але коса не повинна бути тугий, вона повинна виглядати об’ємно і повітряно.

Якщо відразу сплести вільну косу важко, можна скористатися невеликою хитрістю. Спочатку виконати звичайне плетіння, а потім косу трохи розтягнути в сторони. Весільні укладання в грецькому стилі нерідко роблять саме з косою. Вони виглядають дуже елегантно і повністю відповідають приводу. Щоб зробити її ще більш чарівною, варто скористатися дрібними квітками для прикраси або невидимками з перлами та стразами. Вибирати аксесуари необхідно, виходячи із загального стилю вбрання. Грецька зачіска з косою виглядає елегантно і має невеликий відтінок недбалості, який зараз особливо модний.

Не варто ігнорувати і бічні зачіски в грецькому стилі. Вони виконуються на основі коси або кінського хвоста. Різновидів бічних зачісок існує дуже багато. При їх створенні можна використовувати бічний плетіння, джгутики. Заплітаючи волосся, можна залучати і чубчик. Нерідко вплітаються стрічки з атласу. Щоб зробити зачіску святковою, використовуються різні аксесуари.

Зачіска в грецькому стилі вимагає гармонійного макіяжу. Він повинен бути легким і природним. Найчастіше використовують різноманітні відтінки коричневого колірної гами. З їх допомогою можна створити найбільш природний макіяж. А якщо ще вибрати сукню в грецькому стилі, тоді вдасться реалізувати образ цієї богині. До речі, весільні сукні саме в цьому стилі, знаходяться на піку популярності.

Насправді, грецькі зачіски неймовірно універсальні. Вони підходять для жінок різних вікових груп. З такою можна ходити на роботу чи на побачення, на свято або власне весілля. Вона підійде і для недільної прогулянки з друзями, щоб зробити кілька яскравих фото.

Для створення укладань в грецькому стилі знадобляться плойка, гребінець, мус для укладання волосся, лак для волосся сильної фіксації, невидимки, гумки, обідки і різні аксесуари.