20 цікавих фільмів із захоплюючим сюжетом

20 цікавих фільмів із захоплюючим сюжетом

Знову не можеш вигадати, що подивитися? На пошуки чогось вартісного йде стільки часу, що потім уже нічого не хочеться? Ми маємо рішення! Тримай нашу добірку цікавих фільмів із захоплюючим сюжетом!

1. Перш ніж я засну (2013)

Щодня Крістін (Ніколь Кідман) прокидається і нічого не пам’ятає про своє життя. Проблеми з пам’яттю почалися після травми і тривають вже багато років поспіль. У ролях також Колін Ферт, Марк Стронг та Енн-Марі Дафф.

Перш ніж я засну - Фільми із захоплюючим сюжетом

2. Цегла (2005)

Брендан Фрай (Джозеф Гордон-Левітт) отримує запрошення на зустріч від колишньої дівчини. Коли він опиняється на місці, Емілі дзвонить йому, залишає дивне повідомлення та кидає трубку. Брендан розуміє, що вона у біді і їй потрібна допомога.

Цегла - Фільми з захоплюючим сюжетом

3. Нічні ігри (2018)

Енні (Рейчел Макадамс) та Макс (Джейсон Бейтман) розважаються детективними рольовими іграми з іншими парами. Але в одній із постановок брата Макса викрадають і учасникам доведеться розслідувати новий квест, який все менше схожий на гру.

Нічні ігри - Фільми із захоплюючим сюжетом

4. Тіло (2012)

Професор-хімік дізнається, що тіло його дружини пропало з моргу, а єдиний свідок потрапив під машину. Поліція починає розслідування, а жертвам і злочинцям доведеться кілька разів помінятися ролями. Фільм Оріоля Паоло був успішно презентований на міжнародному кінофестивалі у Сіджесі.

Тіло - Фільми із захоплюючим сюжетом

5. Життя Девіда Гейла (2002)

Інтелігентний викладач (Кевін Спейсі) завжди був супротивником смертного вироку. І ось він сам ув’язнений за помилковим звинуваченням. Щось явно не так, і це хоче з’ясувати рішуча журналістка (Кейт Уінслет).

Життя Девіда Гейла - Фільми із захоплюючим сюжетом

6. Клаустроби (2019)

Троє героїв отримують головоломки та запрошення пройти квест за велику винагороду. Так вони виявляються замкненими у смертоносній кімнаті з кодовим замком і без зв’язку. У ролях: Тейлор Рассел, Дебора Енн Уолл та Тайлер Лебін.

Клаустроби - Фільми з захоплюючим сюжетом