20 найкращих японських фільмів, які варто подивитися

20 найкращих японських фільмів, які варто подивитися

Культура Японії дуже багатогранна та захоплююча. Не дивно, що багато хто хотів би відвідати цю країну і поринути у розсип найдавніших традицій місцевого народу. Щоб відчути азіатський дух, не обов’язково купувати квиток до Токіо. Достатньо включити один із 20 найкращих японських фільмів, які варто подивитися всім шанувальникам східноазіатського колориту!

1. Легенда про Нараяма (1983)

У невеликому селі панують дикунські звичаї, покликані регулювати чисельність населення. Одна з традицій полягає в тому, що діти всіх 70-річних людей похилого віку повинні відносити батьків на гору Нараями і залишати там помирати. Тацухею (Кен Огата) незабаром доведеться вчинити так само зі своєю матір’ю.

Легенда про Нараяма - Найкращі японські фільми

2. Син у батька (2013)

Сім’ю відомого архітектора вражає новина: їхній син виявляється нерідним, бо ще у пологовому будинку його випадково переплутали з іншим немовлям. Знайшовши справжнього спадкоємця в нетрях, батько сімейства не знає, що робити далі.

Син у батька - Найкращі японські фільми

3. Бути з вами (2004)

У центрі сюжету – сім’я, яка переживає втрату коханої дружини та мами. Чоловік звинувачує себе у смерті дружини, вважаючи, що вона пішла дуже рано через його поганий характер. А маленький син перекладає всю відповідальність він. Якось під час прогулянки вони знаходять дівчину з амнезією, яка як дві краплі води схожа на їхню кохану жінку.

Бути з вами - Найкращі японські фільми

4. Атака Титанів (2015)

Людство зіткнулося із серйозною загрозою – навалою Титанів-людожерів. Для порятунку було збудовано три стіни, за якими і сховалися всі, хто вижив. Проте один із ворогів – Колос – пробив оборону.

Атака Титанів - Найкращі японські фільми