20 найкращих фільмів про маніяків та серійних убивць

20 найкращих фільмів про маніяків та серійних убивць

Хорори, трилери, детективи, жахливі біографії – все це ти знайдеш у нашій добірці 20 найкращих фільмів про маніяків та серійних убивць. Вони захоплюють дух, заважають спати ночами і дають привід замислитися про життя загалом. Хочеш полоскотати нерви з цеберком попкорну? Приєднуйся до нас!

1. Мовчання ягнят (1991)

Фільм уже давно визнаний культовим, а Ганнібал Лектер у виконанні Ентоні Хопкінса вважається найкращим кінозлочином усіх часів. Доктор Лектер любить класичну музику та вишукану кухню…

Мовчання ягнят - Найкращі фільми про маніяків

2. Зодіак (2007)

Історія Зодіаку заснована на реальній справі про маніяка, який орудував у шістдесятих у Сан-Франциско. Крім непересічного сюжету, фільм може похвалитися блискучим кастом – Роберт Дауні молодший, Джейк Джілленхол, Марк Руффало та інші.

Зодіак - Найкращі фільми про маніяків

3. Парфумер: історія одного вбивці (2006)

Жан-Батіст Гренуй (Бен Уішоу) – непримітний бідняк, який дивом вижив у дитинстві. Природа дарувала йому фантастично тонкий нюх, і ось він уже намагається зібрати свою смертоносну колекцію ароматів.

Парфумер історія одного вбивці - Найкращі фільми про маніяків

4. Американський психопат (2000)

Патрік Бейтмен (Крістіан Бейл) зациклений на своєму образі ідеального бізнесмена без вад. Але з настанням вечора йому стає все складніше контролювати себе, і він влаштовує справжню криваву лазню.

Американський психопат - Найкращі фільми про маніяків

5. Вроджені вбивці (1994)

Розносник м’яса Міккі (Вуді Харрельсон) зустрічає Меллорі (Джульєтт Льюїс), яка страждає від домагань батька. Парочка відразу закохується, краде машину, позбавляється ненависних батьків Меллорі і вирушає в подорож, всюди залишаючи за собою кривавий слід.

Природжені вбивці - Найкращі фільми про маніяків