Середні породи собак – назви та фото (каталог)

Середні породи собак: назви та фото (каталог)

Давно мрієш про собаку, але живеш у звичайній міській квартирі? Стокілограмові мастифи привабливо виглядають на фото, але зовсім не зрозуміло, що робити з ними у реальному житті? Зверніть увагу на середні породи вагою близько 15-30 кг! З ними куди менше клопоту, ніж з дрібними, і найчастіше вони набагато здоровіші за гігантські пси. Спеціально для тебе ми зібрали добірку середніх порід собак із назвами та фото!

Бассет-хаунд

Через висловлювання морди бассет завжди здається апатичним і трохи сумним, але це активний гончий собака. Насправді вони дуже життєрадісні, азартні, люблять грати і здатні потоваришувати з кожним. Вдома вони спокійні, поступливі і легко ладнають із дітьми.

Бассет-хаунд - Середні породи собак

Американський кокер-спаніель

Важко повірити, але цих чарівних та доброзичливих собак теж виводили для полювання. Вони дуже спритні, спритні, веселі та активні, зростом до 38 см. Від англійських родичів вони відрізняються формою морди та типом вовни.

Американський кокер-спаніель - Середні породи собак

Шарпей

З усіх мастифів цей чи не найскромніший за розмірами – лише до 35 кг. Незважаючи на зовнішню неповороткість, тіло собаки дуже потужне та мускулисте. Шарпей – китайська порода, виведена для охорони, мисливства та боїв.

Шарпей - Середні породи собак

Прямошерстий ретрівер

Мисливська порода дуже добра і поступлива, славиться своїм м’яким характером. Незважаючи на значні габарити, собака ладнає навіть з малюками. У породистих псів дуже незвичайна форма голови та цікаві мигдалеподібні очі.

Прямошерстий ретрівер - Середні породи собак

Шелті

Шотландську вівчарку правильніше називати «шетландською», адже породу вивели саме на Шетландських островах. Там ці пухнасті собаки вагою 10-15 кг активно допомагали пастухам та стали дивовижними компаньйонами.

Шелті - Середні породи собак