Французький бульдог – опис породи, характер та догляд (фото)

Французький бульдог: опис, характер та догляд

Чарівні французькі бульдоги – справжні джентльмени. Яка ще порода собак виглядає настільки серйозною та забавною одночасно? А ще вони чудово почуваються у міських квартирах і майже не завдають клопоту господарям. Розповідаємо, що треба знати і як підготуватися до появи нового чотирилапого друга!

Історія походження

Декоративна версія англійських бульдогів, незважаючи на малі розміри, залишається бійцівським псом. Довгий час їх використовували у собачих боях, але, на щастя, цей період давно торік. Французьких бульдогів почали тримати в будинках для лову щурів і просто для душі, а незабаром зворушливих собак полюбила французька еліта.

Історія походження - Французький бульдог

Загальна інформація про породу

Французький бульдог – одна з найпопулярніших порід у великих містах Америки. Дорослі собаки не надто великі – до 30 см у загривку та до 13 кг, причому самці та самки майже не відрізняються розмірами. Незважаючи на сувору зовнішність, це дуже доброзичливий і компанейський собака.

Загальна інформація про породу - Французький бульдог

Зовнішність

У французів міцне тіло, практично квадратної форми та з мускулистими лапами. При компактних габаритах вони здаються досить потужними та значними. Тонка шерсть так сильно притиснута до шкіри, що іноді виглядає, ніби її зовсім немає.

Французький бульдог може здаватися трохи сутулим, тому що задні лапи довші. Тому вони часто лежать у кумедних позах, які радують власників-новачків. Мордочка – така ж широка і квадратна, з зморшкуватим чолом, плескатим носом і складочками.

Вуха французьких бульдогів досить великі і злегка заокруглені. Очі – дуже добрі та допитливі, через що пес завжди виглядає привітним та дружелюбним. Забарвлення французів не надто суворо регламентоване: бежеве, чорне, біле, плямисте та інші.

Зовнішність - Французький бульдог