Топ-10 найдорожчих порід собак у світі

Топ-10 найдорожчих порід собак у світі

Важко повірити, але улюблений чотирилапий друг може обійтися в копієчку. Всі знають, що породисті цуценята коштують грошей, але не всі уявляють, про які масштаби йдеться. Ми самі здивувалися, поки становили топ-10 найдорожчих порід собак у світі! Як щодо тисячі доларів? А п’ятьох? А мільйона?

10. Англійський бульдог ($3500)

Шляхетний джентльмен вимагає значних витрат, тому щеня англійського бульдога коштує в середньому до 3,5 тисяч. Більше того, відомі випадки угод і за 9 тисяч, але це зустрічається набагато рідше.

Англійський бульдог - Найдорожчі породи собак у світі

9. Тайський ріджбек ($4000)

Тайська мисливська порода століттями не покидала меж Таїланду, тому одразу стала дуже цінною. Рідкісні заводчики займаються розведенням цуценят ріджбеків, і коштуватиме такий малюк 1-4 тисячі доларів.

Тайський ріджбек - Найдорожчі породи собак у світі

8. Акіта-іну ($4500)

Красуні-акіти все частіше зустрічаються за межами рідної Японії. Їх люблять за надзвичайну відданість, гострий розум і неабияку зовнішність. Але акіти вимагають уваги, дресирування, цікавих завдань та, само собою, витрат. Цуценя коштує до 4,5 тисяч доларів.

Акіта-іну - Найдорожчі породи собак у світі

7. Вельш-корги пемброк ($5000)

Улюбленці британської королеви не такі дорогі, як їх рідкісні побратими. Відомі заводчики пропонують корги за 1-5 тисяч, але ціна зростає разом із солідним родоводом.

Вельш-корги пемброк - Найдорожчі породи собак у світі

6. Канадський ескімоський собака ($7000)

Канадцев виводили спеціально під умови Крайньої Півночі, тому вони не бояться холодів та стомлюючої роботи. Вірний супутник і помічник для важких упряжок коштуватиме 7 тисяч доларів.

Канадський ескімоський собака - Найдорожчі породи собак у світі

5. Ліон бішон ($7000)

Декоративних собачок із лев’ячою гривою любили французькі та іспанські аристократи. У 1960 році вони стали найрідкіснішою породою у світі, через що ними зацікавилися любителі екзотів, а ціни злетіли. Цуценя обійдеться від 2 до 7 тисяч.

Ліон бішон - Найдорожчі породи собак у світі

4. Чау-чау ($7500)

Чау-чау відрізняються від інших порід зовнішнім виглядом, звичками і чималою ціною. У середньому вартість коливається від 1 до 7,5 тисяч доларів, але чарівний кудлатий ведмедик точно того вартий!

Чау-чау - Найдорожчі породи собак у світі

3. Собака фараона ($7500)

Досі далеко не всі собачники знають цю незвичайну породу, яка цінується за дивовижну красу та забарвлення. Улюблений вихованець єгипетських фараонів та фінікійських купців обійдеться від 1 до 7 тисяч доларів.

Фараонова собака - Найкращідорогі породи собак у світі

2. Кавалер Кінг Чарльз спанієль ($8000)

Саме цих чарівних собачок ти можеш зустріти на багатьох класичних англійських портретах. Вони названі на честь короля Чарльза II, і ціна теж королівська – до 8 тисяч доларів. Окремі цуценята з примітним родоводом продаються навіть удвічі дорожче.

Кавалер Кінг Чарльз спанієль - Найдорожчі породи собак у світі

1. Тибетський мастиф ($8000)

Якщо дуже пощастить, то роздобути цуценя можна трохи дешевше, але в середньому ціна мастифу Тибету досягає 8 тисяч. За улюбленого пса на ім’я Хонг Донг мільйонер із Китаю віддав фантастичних 1,5 мільйона у 2011 році. У 2013 році цуценя Імператора продали за 1,6 мільйона, а в 2014 рекорд побив мастиф за 1,95 мільйона доларів.

Тибетський мастиф - Найдорожчі породи собак у світі